Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

Yeğitek’te “Salı Buluşmaları”

Eğitim Yayınları ve İçerik Yönetimi Dairesince hazırlanan, Eğitime Dair Her Şey / Salı Buluşmaları adlı etkinliğin ilki 19 Ocak 2016 tarihinde Grafik–Fotoğraf biriminde gerçekleştirildi. 
Yeğitek’te “Salı Buluşmaları”

Genel Müdürlüğümüz personelinin gerek iş verimliliğinin artırılması gerekse sosyal  ve kültürel olarak  birbirleriyle daha yoğun etkileşim içinde olması düşüncesinden hareketle yapılan etkinliğe Eğitim Yayınları ve İçerik Yönetimi Daire Başkanı Sedat Akçakoyunluoğlu ile Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı M. Hakan Bücük ve kurum personeli katıldı.

Salı günü yapılan etkinlikte; kurumumuzda çalışan personelden Ahmet Koç bağlama, Hüseyin Kaplan vurmalı çalgılar, Özgür Kara elektrogitar, Tanzer Özder ney sazı ve H. Tibet Oğuzoğlu klasik gitar enstrümanları üzerine  uygulamalı bir söyleşi gerçekleştirdiler. Her ay değişen periyotlarla salı günleri yapılması planlanan etkinlikte katılımcılar, yarım saatlik bir süre içinde eğitim üst başlığı altında sanat, edebiyat, sinema, müzik, hobi vb. konularda sunumlar yapacaklar. Etkinlikler önümüzdeki günlerde farklı konularla devam edecek.

21-01-2016

 

 

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.