Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

YEĞİTEK Genel Müdürü Bilal TIRNAKÇI’ nın Öğretmenler Günü kutlama mesajı

YEĞİTEK Genel Müdürü Bilal TIRNAKÇI’ nın Öğretmenler Günü kutlama mesajı

Milletimizin emaneti olan gençleri bir sanatkâr misali işleyen, yaptığı işi bir meslek değil, kutlu bir vazife olarak gören, eğitim öğretimi bulunduğu her ortam ve şartta yerine getiren sevgili öğretmenim. Yaptığınız iş her türlü övgünün üstündedir.

Her dönemde öğretmenler, topluma öncülük görevini üstlenmişlerdir. Çünkü bir milletin kalkınması için ilk meşaleyi yakan öğretmenlerdir. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız, yeniliklere açık, eğitim teknolojilerini en iyi şekilde kullanan, milli, insani ve manevi değerleri özümsemiş öğretmenler tarafından yetiştirilecektir. Milletin her bir ferdinin kendisi ve çocukları için öğretmenlerine şükran borcu vardır.

 

Demokratik değerleri ve milli kültürü özümsemiş, sanat ve estetik duyguları güçlü, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek için Bugün Anadolu’nun en ücra köşesinden büyük kentlerimize kadar her şart ve ortamda bu kutsal mesleği icra eden tüm öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü” nü tebrik ediyor, kutlu vazifenizde muvaffakiyetler diliyorum.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.