Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

YEĞİTEK’te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı.
YEĞİTEK’te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı

Kutlamaya Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt, Genel Müdürümüz Dinçer Ateş, MEB Danışmanı Ahmet Onur Ak, İletişim Daire Başkanı MuhammedSadık Arslan, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı R. Zafer Tekin, Eğitim Teknolojileri ve Teknik Destek Hizmetleri Daire Başkanı Adem Eylence ile Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı M. Hakan Bücük ve kurum personeli katıldı.

Muhterem Kurt konuşmasında, ”Hiçbir zaman kadın erkek ayrımı yapmadım. Kadın erkek eşit değildir. Aslında hiçbir insan birbiriyle eşit değildir. İnsanların birbirine üstün olduğu farklı özellikleri vardır. Asıl olan hukuk önünde kadın ve erkeğin birbirine denk olmasıdır. Devletimiz bunu sağlamak için gerekli kanunları çıkarmıştır. Ancak uygulamalarda birtakım sıkıntılar olabilir. Bunlar da zaman içinde düzelecektir. Hepinizin kadınlar gününü kutluyorum.” diye konuştu.

Genel Müdürümüz Dinçer Ateş, kurumdaki bayan personele hitaben, ”Sizlerle çalışmaktan son derece mutluyum. Hepinizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.” dedi.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.