Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

GÜVENLİ OKULLAŞMA VE UZAKTAN EĞİTİM PROJESİ KAPSAMINDA ORACLE WEBLOGIC SERVER ENTERPRISE EDITION" LİSANSININ BİR YILLIK GÜNCELLEME VE BAKIM HİZMETİ İLE BUNUNLA İLGİLİ 12 AY SÜRELİ İLERİ DÜZEY TEKNİK DESTEK HİZMETİ (ACS) ALIMI İHALE İLANI

GÜVENLİ OKULLAŞMA VE UZAKTAN EĞİTİM PROJESİ KAPSAMINDA ORACLE WEBLOGIC SERVER ENTERPRISE EDITION

GÜVENLİ OKULLAŞMA VE UZAKTAN EĞİTİM PROJESİ KAPSAMINDA

ORACLE LİSANS GÜNCELLEME VE İLERİ DÜZEY TEKNİK DESTEK HİZMETİ ALIMI İHALE BELGELERİ

 

Türkiye Cumhuriyeti, Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesinin finansmanı için Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankasından bir ikraz sağlamıştır. Finansmanın bir kısmı Proje kapsamında yapılacak bir işlemci "Oracle Weblogic Server Enterprise Edition" lisansının bir yıllık güncelleme ve bakım hizmeti ile bununla ilgili 12 ay süreli İleri Düzey Teknik Destek Hizmeti (ACS) alımı için kullanılacaktır.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü firmaları adı geçen hizmeti sağlamak üzere teklif vermeye davet etmektedir. İhale Belgelerine ulaşmak için tıklayınız.

1 nolu zeyilname için tıklayınız.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.