Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

Eğitimde Fatih Projesi, Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015

Milli Eğitim Bakanlığı, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri tarafından bu yıl ilk kez Eğitim Teknolojileri Zirvesi düzenlenecektir.
Eğitimde Fatih Projesi, Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015

        Milli Eğitim Bakanlığı, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından öğretmen, akademisyen, öğrenci, eğitim tenknologları, teknoloji sağlayıcılarının fikir ve tecrübelerinin paylaşılması amacıyla 5 Aralık 2015 tarihinde "Eğitimde Fatih Projesi, Eğitim Teknolojileri Zirvesi" yapılacaktır.

 Bu zirvede ;

“Kodlama, Kod Eğitimi” 

“Geleceğin Teknolojik Sınıfları”

“Oyun Tabanlı Öğrenme, Eğitsel Oyun”

“Eğitimde Mobil Öğrenme” 

“E-İçerik Oluşturma/E-İçerik Oluşturma Araçları” 

“Üç Boyutlu Teknolojiler” 

“Genç Yazılımcılar“  “Sosyal Medya ve Bloglar” 

“Eğitimde Bilinçli ve Güvenli İnternet Kullanımı” 

“Eğitimde Etkin ET (Etkileşimli Tahta) Kullanımı” 

“Eğitimde Engelsiz Bilişim” 

“Öğrenci Merkezli Eğitimde Teknoloji Destekli Başarılı Uygulamalar”


konu başlıkları üzerinden Türkiye´de eğitime yön verecek farklı yöntem ve araçların değerlendirilerek Eğitimde Fatih Projesine katkı sağlaması amaçlanmaktadır.

       Zirve için, http://fatihprojesietz.meb.gov.tr adresinden sunum/bildiri özetleri gönderilebilmekte, ayrıntılı bilgi alınabilmektedir.
       Kamuoyuna duyurulur.

MEB    http://fatihprojesietz.meb.gov.tr | http://fatihprojesi.meb.gov.tr | www.eba.gov.tr | fatihprojesietza@meb.gov.tr


 

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.