Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

EDUCUBE Eğitim Teknolojileri Girişimcilik Programı Başladı

Teknopark İstanbul ve Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Kuluçka ve İnovasyon Merkezi (ETKİM) ortaklığında, eğitim teknolojileri alanında çalışan girişimci ve girişimci adaylarına yönelik "Educube Hızlandırma Programı" başvuruları başladı!
EDUCUBE Eğitim Teknolojileri Girişimcilik Programı Başladı

Educube, eğitim teknolojileri alanında ya da eğitim teknolojilerine uyarlanabilecek alanlarda çalışan girişimlerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi iş fikirlerinin geliştirilmesi ve büyümesini amaçlıyor.

 

Educube ile başvurular arasından seçilecek girişimler, 22-23 Mayıs tarihlerinde Millî Eğitim Bakanlığı ve Teknopark İstanbul öncülüğünde düzenlenecek olan "Uluslararası Eğitimde Yapay Zekâ Formu" 1. AR-GE Proje Pazarı'nda yer alma fırsatı elde edecekler.

Educube Hızlandırma Programı'na başvurmak isteyen girişimciler, http://bit.ly/educubebasvuru adresinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

06-04-2024

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.