Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

Bilişim Teknolojileri Koordinatörleri Çalıştayı Balıkesir'de Başladı

Bilişim Teknolojileri Koordinatörleri Çalıştayı Balıkesir'de Başladı

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (YEĞİTEK) tarafından 28 Şubat-04 Mart 2022 tarihleri arasında Balıkesir ilinde yapılacak olan BT İl Koordinatörleri Çalıştayı başladı. Çalıştaya, 81 il koordinatörü ve YEĞİTEK bünyesinde görev yapan sorumlu birimler katıldı. Çalıştay boyunca Eğitim teknolojileri ve Projeler Daire Başkanlığı bünyesinde yürütülen uluslararası projeler ve araştırma çalışmaları hakkında, Sistem Yönetimi Daire Başkanlığı tarafından Uzaktan eğitim süreçlerinin değerlendirilmesi, İletişim Dairesi Başkanlığı tarafından Kurumsal sosyal medya hesaplarının yönetimi, Halkla ilişkiler (CİMER, MEBİM vb. süreçleri) konuları hakkında, Eğitim Yayınları ve Medya Yönetimi Daire Başkanlığı tarafından; Eğitim içerikleri üretiminde tasarım, yazma ve denetim, Eğitim İçerikleri üretiminde teknik yapım süreçleri hakkında, Eğitim Bilişim Sistemleri Daire başkanlığı tarafından; Etkileşimli tahtalar, ağ altyapı durumları vb. konularda bilgilendirmeler yapılması planlanmıştır. Eğitim teknolojileri ve Beceri Geliştirme Daire başkanlığınca FATİH Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu Çerçeve Programı ve Kılavuzun güncellenmesi, Bilişim teknolojileri Rehber Öğretmenliği Kursu Çerçeve Programın güncellenmesi yapılacaktır.

01-03-202201-03-202201-03-202201-03-202201-03-2022

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.