Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

Bakan Özer, TEKNOFEST'21'de, MEB YEĞİTEK standını ziyaret etti

Bakan Özer, TEKNOFEST'21'de, MEB YEĞİTEK standını ziyaret etti

Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'21'de Millî Eğitim Bakanlığı; öğrenci, öğretmen ve çalışanlardan oluşan büyük bir ekiple yerini aldı.

Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer de 25 Eylül 2021 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı programa iştirak etti. Bakan Özer, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü standını da gezerek, sunumu sağlanan tüm uygulamalarla ilgili bilgiler aldı. Stantta EBA Platformu, Bilişimle Üretim Projesi, EBA Android TV, EBA Destek Noktası, Pardus yazılımı ve tabletlerdeki örnek uygulamalar sunuldu.

YEĞİTEK standı festivalde ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Bakan Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve çok sayıda Bakanlık birim amiri de YEĞİTEK standını ziyaret eden isimler arasındaydı. 31 Ağustos'ta yarışmalarla başlayan TEKNOFEST'21, yarın sona erecek.

25-09-202125-09-2021

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.