Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

YEĞİTEK’TE Öğretmenler Günü Kutlandı

    Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Dinçer ATEŞ, “Eğitim alanında sizlerle birlikte çalışmaktan büyük gurur ve onur duyuyorum.”
YEĞİTEK’TE Öğretmenler Günü Kutlandı

 

 

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Dinçer ATEŞ, kurumda çalışan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Kutlamaya MEB Danışmanı Ahmet Onur AK ile İdari ve Mali İşler Daire Başkanı R. Zafer TEKİN ve kurumda çalışan öğretmenler katıldı. ATEŞ, öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Burada Genel Müdürünüz değil bir meslektaşınız olarak konuşuyorum. Bizler sınıfta olmasak da 17 milyon öğrencimiz için bu kutsal mesleğe gönül vermiş öğretmenleriz. Eğitim alanında sizlerle birlikte çalışmaktan büyük gurur ve onur duyuyorum. Gönül diliyle konuşanların söze ihtiyacı yoktur bu nedenle hepimizin öğretmenler günü kutlu olsun, eğitim alanında fedakârca çalışan tüm öğretmenlerimiz adına hakkınızı helal ediniz.”

Dinçer ATEŞ, kurumda çalışan öğretmenleri temsilen Emine Güntepe YEŞİLBURSA ve Raşit ŞAR adlı öğretmenlere karanfil ve çikolata verdi. Daha sonra tüm öğretmenlerle tek tek tokalaşarak herkesin öğretmenler gününü kutladı, karanfil dağıttı, teşekkür etti. ATEŞ, YEĞİTEK binası önünde tüm öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.