Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

YEĞİTEK Genel Müdürü Bilal TIRNAKÇI’dan KKTC Millî Eğitim ve Kültür Bakanlığına ziyaret

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal TIRNAKÇI, 26 - 28 Eylül 2016 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)  Millî Eğitim ve Kültür Bakanı Dr. Özdemir BEROVA ile temaslarda bulunmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni ziyaret etti.
YEĞİTEK Genel Müdürü Bilal TIRNAKÇI’dan KKTC Millî Eğitim ve Kültür Bakanlığına ziyaret

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal TIRNAKÇI, KKTC Millî Eğitim ve Kültür Bakanı Dr. Özdemir BEROVA ile gerçekleştirdiği görüşme öncesi Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Derya KANBAY’ı makamında ziyaret etti. Sayın TIRNAKÇI’ya, Büyükelçi KANBAY’ı ziyaretinde MEB Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Özgür TÜRK ve e-okul sistem yöneticisi Mustafa Bülent TURHAN da eşlik etti. 

Sayın TIRNAKÇI, bu görüşmenin ardından temaslarda bulunmak üzere KKTC  Millî Eğitim ve Kültür Bakanı Dr. Özdemir BEROVA’yı makamında ziyaret etti. Görüşme, Bakanlığımız ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Millî Eğitim ve Kültür Bakanlığı arasında imzalanan “Eğitim, Bilim ve Teknik Alanlarında İşbirliği Protokolü” çerçevesinde gerçekleşti. Ziyarette e-okul sistemimizin otomasyonu ve EBA’nın KKTC’de kullanımı konuları üzerinde duruldu. 

07-10-2016

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.