Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

Yarışma Duyuruları

Resim Başlık Tarih
721- Münazara Yarışması (Haydarpaşa Lisesi)

721- Münazara Yarışması (Haydarpaşa Lisesi)

11/12/2018
720-Resim Yarışması (BİC Pazarlama Limited Şirketi)

720-Resim Yarışması (BİC Pazarlama Limited Şirketi)

11/12/2018
719- Liseler Arası İngilizce Münazara Turnuvası (Haydarpaşa Lisesi Müdürlüğü)

719- Liseler Arası İngilizce Münazara Turnuvası (Haydarpaşa Lisesi Müdürlüğü)

10/12/2018
718- Matematik Yarışması (Özel Enka Fen ve Teknoloji Lisesi Müdürlüğü)

718- Matematik Yarışması (Özel Enka Fen ve Teknoloji Lisesi Müdürlüğü)

10/12/2018
717- Öykü Yarışması (15 Temmuz Şehitler Ortaokulu Müdürlüğü)

717- Öykü Yarışması (15 Temmuz Şehitler Ortaokulu Müdürlüğü)

10/12/2018
716- Ulusal III. Altın Çizgi Desen Yarışması (Penpe-İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

716- Ulusal III. Altın Çizgi Desen Yarışması (Penpe-İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

10/12/2018
715- Ulusal Öğretmenler Arası Yenilikçi Öğretim Materyalleri Tasarım Yarışması (İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

715- Ulusal Öğretmenler Arası Yenilikçi Öğretim Materyalleri Tasarım Yarışması (İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

10/12/2018
714- Yeni Bir Spor Dalı Tasarımı Yarışması (Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi)

714- Yeni Bir Spor Dalı Tasarımı Yarışması (Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi)

10/12/2018
713- Bilimsel Proje yarışması (Özel Oğuzhan Özkaya Fen Lisesi)

713- Bilimsel Proje yarışması (Özel Oğuzhan Özkaya Fen Lisesi)

10/12/2018
712- Resim Yarışması (İzmir Özel Türk Koleji Genel Müdürlüğü)

712- Resim Yarışması (İzmir Özel Türk Koleji Genel Müdürlüğü)

10/12/2018
711- Münazara Yarışması (İbn Haldun Üniversitesi)

711- Münazara Yarışması (İbn Haldun Üniversitesi)

10/12/2018
710- 11. Bahattin Tatış Matematik Yarışması (İzmir Özel Türk Koleji Ortaokulu)

710- 11. Bahattin Tatış Matematik Yarışması (İzmir Özel Türk Koleji Ortaokulu)

10/12/2018
709- Resim Yarışması (Özel Mahir Sevim Özduman Ortaokulu Müdürlüğü)

709- Resim Yarışması (Özel Mahir Sevim Özduman Ortaokulu Müdürlüğü)

10/12/2018
708- Münazara Yarışması (Haydarpaşa Lisesi)

708- Münazara Yarışması (Haydarpaşa Lisesi)

10/12/2018
707- IV.Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması (Dr. Benal TANRISEVER)

707- IV.Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması (Dr. Benal TANRISEVER)

10/12/2018
706- Hayalimdeki Araba Konulu Resim Yarışması (Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış Anonim Şirketi)

706- Hayalimdeki Araba Konulu Resim Yarışması (Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış Anonim Şirketi)

10/12/2018
705- Araştırma Projeleri Bölge Yarışmaları (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanlığı)

705- Araştırma Projeleri Bölge Yarışmaları (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanlığı)

10/12/2018
704- Bilgi ve Kültür Yarışması (Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği)

704- Bilgi ve Kültür Yarışması (Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği)

29/11/2018
703- Yarışma (Genç Memur-Sen Genel Başkanlığı)

703- Yarışma (Genç Memur-Sen Genel Başkanlığı)

29/11/2018
702- Felsefi Deneme Yazma Yarışması (Felsefeciler Derneği İzmir Şubesi)

702- Felsefi Deneme Yazma Yarışması (Felsefeciler Derneği İzmir Şubesi)

29/11/2018
701- Sesli Hikâye Yarışması (Mahmut Arslan Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

701- Sesli Hikâye Yarışması (Mahmut Arslan Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

26/11/2018
700- Kitap Okuma Yarışması (Şehit Alpaslan Yazıcı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü)

700- Kitap Okuma Yarışması (Şehit Alpaslan Yazıcı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü)

26/11/2018
699- N-Obezite Sosyal Sorumluluk Yarışması (Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

699- N-Obezite Sosyal Sorumluluk Yarışması (Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

26/11/2018
698- 7. Strateji Oyunları Yarışması (Özel TAKEV Ortaokulu Müdürlüğü)

698- 7. Strateji Oyunları Yarışması (Özel TAKEV Ortaokulu Müdürlüğü)

26/11/2018
697- Ulusal ve Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması (Özel MEF Okulları Genel Müdürlüğü)

697- Ulusal ve Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması (Özel MEF Okulları Genel Müdürlüğü)

23/11/2018
696- Resim ve Kompozisyon Yarışması (Tarım ve Orman Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü)

696- Resim ve Kompozisyon Yarışması (Tarım ve Orman Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü)

22/11/2018
695- FAI Genç Ressamlar Resim Yarışması (Uluslararası Havacılık Federasyonunun (FAI) Hava Uzay Eğitim Komitesi (CIEA))

695- FAI Genç Ressamlar Resim Yarışması (Uluslararası Havacılık Federasyonunun (FAI) Hava Uzay Eğitim Komitesi (CIEA))

22/11/2018
694- 7. Ulusal Genç Çınarlar Kısa Film Yarışması (Antalya Valiliği)

694- 7. Ulusal Genç Çınarlar Kısa Film Yarışması (Antalya Valiliği)

22/11/2018
693- Öykü Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

693- Öykü Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

21/11/2018
692- 7. Strateji Oyunları Turnuvası (Özel TAKEV İlkokulu Müdürlüğü)

692- 7. Strateji Oyunları Turnuvası (Özel TAKEV İlkokulu Müdürlüğü)

21/11/2018
691- Resim Yarışması (Türkiye Kas Hastalıkları Derneği)

691- Resim Yarışması (Türkiye Kas Hastalıkları Derneği)

21/11/2018
690- Öykü, Şiir ve Masal Yarışması (Özel Ege Lisesi)

690- Öykü, Şiir ve Masal Yarışması (Özel Ege Lisesi)

21/11/2018
689- Matematik Yarışması (Özel Ege Lisesi)

689- Matematik Yarışması (Özel Ege Lisesi)

21/11/2018
688- Fen Araştırmaları Proje Yarışması (Özel Ege Lisesi)

688- Fen Araştırmaları Proje Yarışması (Özel Ege Lisesi)

21/11/2018
687- Sosyal Uyum Konulu Karikatür Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

687- Sosyal Uyum Konulu Karikatür Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

20/11/2018
686- Geleceğin Mucitleri konulu Bilimsel Yarışma (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

686- Geleceğin Mucitleri konulu Bilimsel Yarışma (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

20/11/2018
685- Fotoğraf Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

685- Fotoğraf Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

20/11/2018
684-Münazara Yarışması (Eraslan Vakfı)

684-Münazara Yarışması (Eraslan Vakfı)

20/11/2018
683- Kompozisyon Yarışması (Erzurum Nevzat Karabağ Anadolu Lisesi)

683- Kompozisyon Yarışması (Erzurum Nevzat Karabağ Anadolu Lisesi)

20/11/2018
682- Düş Günlüğü Masal, Öykü ve Şiir Yarışması (Özel Rota Ortaokulu, Anadolu ve Fen Lisesi Müdürlüğü)

682- Düş Günlüğü Masal, Öykü ve Şiir Yarışması (Özel Rota Ortaokulu, Anadolu ve Fen Lisesi Müdürlüğü)

20/11/2018
681- Geleceği Gören Dürbünüm Olsa Resim Yarışması (Nesibe Aydın İlkokulu)

681- Geleceği Gören Dürbünüm Olsa Resim Yarışması (Nesibe Aydın İlkokulu)

15/11/2018
680- Resim ve Kompozisyon Yarışması (T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı (DSİ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı))

680- Resim ve Kompozisyon Yarışması (T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı (DSİ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı))

14/11/2018
679- Hikâye Yarışması (Gönen Belediye Başkanlığı)

679- Hikâye Yarışması (Gönen Belediye Başkanlığı)

12/11/2018
678- 23. Türkiye Felsefe Olimpiyatı (Türkiye Felsefe Kurumu Derneği)

678- 23. Türkiye Felsefe Olimpiyatı (Türkiye Felsefe Kurumu Derneği)

12/11/2018
677- Tüketici ve Tüketim konulu Resim Yarışması (T.C. Ticaret Bakanlığı (Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü))

677- Tüketici ve Tüketim konulu Resim Yarışması (T.C. Ticaret Bakanlığı (Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü))

12/11/2018
676- IX. Matematik Yarışması (TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi)

676- IX. Matematik Yarışması (TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi)

12/11/2018
675- Slogan Yarışması (İmranlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

675- Slogan Yarışması (İmranlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

12/11/2018
674- Öykü ve Deneme Yarışması (Erünal Sosyal Bilimler Lisesi)

674- Öykü ve Deneme Yarışması (Erünal Sosyal Bilimler Lisesi)

12/11/2018
673- Mevlana Şiir Yarışması (Bursa Osmangazi Belediyesi)

673- Mevlana Şiir Yarışması (Bursa Osmangazi Belediyesi)

08/11/2018
672- Resim Yarışması (Batıkent İngiliz Kültür Koleji)

672- Resim Yarışması (Batıkent İngiliz Kültür Koleji)

08/11/2018
671- Öykü Yarışması (İlim ve Fazilet Vakfı Başkanlığı)

671- Öykü Yarışması (İlim ve Fazilet Vakfı Başkanlığı)

08/11/2018
670- IV. Oğuz Atay Öykü Yazma Yarışması (TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi Müdürlüğü)

670- IV. Oğuz Atay Öykü Yazma Yarışması (TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi Müdürlüğü)

02/11/2018
669- Fotoğraf, Resim ve Kısa Film Yarışması (Çocuk Hakları Kültür Sanat Derneği)

669- Fotoğraf, Resim ve Kısa Film Yarışması (Çocuk Hakları Kültür Sanat Derneği)

02/11/2018
668- Resim Yarışması (Cudibey Ortaokulu Müdürlüğü ile Sürmene İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

668- Resim Yarışması (Cudibey Ortaokulu Müdürlüğü ile Sürmene İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

02/11/2018
667- Münazara Turnuvası (Özel Emine Örnek Fen Lisesi ve Koleji Müdürlüğü)

667- Münazara Turnuvası (Özel Emine Örnek Fen Lisesi ve Koleji Müdürlüğü)

25/10/2018
666- 8. Kısa Film Senaryo Yarışması (ÖĞ-DER Şuurlu Öğretmenler Derneği Genel Merkezi)

666- 8. Kısa Film Senaryo Yarışması (ÖĞ-DER Şuurlu Öğretmenler Derneği Genel Merkezi)

24/10/2018
665- II. Genç Kalemler Masal Yazma Yarışması (Cağaloğlu Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

665- II. Genç Kalemler Masal Yazma Yarışması (Cağaloğlu Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

23/10/2018
664- Resim Yarışması (Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı (ISKAV))

664- Resim Yarışması (Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı (ISKAV))

23/10/2018
663- Futbol Yetenek Turnuvası (Nextgen Genetik Spor Teknolojileri Prodüksiyon ve Danışmanlık Anonim Şirketi)

663- Futbol Yetenek Turnuvası (Nextgen Genetik Spor Teknolojileri Prodüksiyon ve Danışmanlık Anonim Şirketi)

22/10/2018
662- Münazara Yarışması (Özel Tan Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

662- Münazara Yarışması (Özel Tan Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

22/10/2018
661- Fırst Robotics Competition 2019 İstanbul Regional (Fikret Yüksel Foundation Türkiye Temsilciliği)

661- Fırst Robotics Competition 2019 İstanbul Regional (Fikret Yüksel Foundation Türkiye Temsilciliği)

22/10/2018
660- Resim Yarışması (Nevzat Karabağ Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

660- Resim Yarışması (Nevzat Karabağ Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

22/10/2018
659- 5. Kepez Belediyesi Ulusal Müzik Ödülleri Yarışması (Kepez Belediyesi)

659- 5. Kepez Belediyesi Ulusal Müzik Ödülleri Yarışması (Kepez Belediyesi)

22/10/2018
658- 5.Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Yarışmas (Kepez Belediye Başkanlığı)

658- 5.Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Yarışmas (Kepez Belediye Başkanlığı)

18/10/2018
657- Resim Yarışması (Kepez Belediye Başkanlığı)

657- Resim Yarışması (Kepez Belediye Başkanlığı)

18/10/2018
656- E-İçerik Geliştirme Yarışması (Öğretmen Akademisi Vakfı)

656- E-İçerik Geliştirme Yarışması (Öğretmen Akademisi Vakfı)

15/10/2018
655- Öykü Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi Müdürlüğü)

655- Öykü Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi Müdürlüğü)

15/10/2018
654- Öykü Yarışması (Günışığı Kitaplığı Yayınevi)

654- Öykü Yarışması (Günışığı Kitaplığı Yayınevi)

11/10/2018
653- Ödüllü Proje Yarışması (LUMA Center Finlandiya)

653- Ödüllü Proje Yarışması (LUMA Center Finlandiya)

08/10/2018
652- Siyer-i Nebi Yarışması (Anadolu Gençlik Derneği (AGD))

652- Siyer-i Nebi Yarışması (Anadolu Gençlik Derneği (AGD))

08/10/2018
651- Enerji Verimliliği temalı Resim ve Öykü Yarışması (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji İşleri Genel Müdürlüğü)

651- Enerji Verimliliği temalı Resim ve Öykü Yarışması (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji İşleri Genel Müdürlüğü)

08/10/2018
650- Attila İlhan Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması (Attila İlhan Bilim Sanat Kültür Vakfı)

650- Attila İlhan Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması (Attila İlhan Bilim Sanat Kültür Vakfı)

05/10/2018
649- TÜBİTAK 4007 Çankırı Bilim Şenliği (Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi)

649- TÜBİTAK 4007 Çankırı Bilim Şenliği (Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi)

01/10/2018
648- Şiir, Kompozisyon ve Resim Yarışması (Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu)

648- Şiir, Kompozisyon ve Resim Yarışması (Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu)

28/09/2018
647- Hayalimdeki Gökyüzü Bahçeleri Resim Yarışması (Arena Mimarlık Mühendislik İnşaat AŞ)

647- Hayalimdeki Gökyüzü Bahçeleri Resim Yarışması (Arena Mimarlık Mühendislik İnşaat AŞ)

28/09/2018
646- Mustafa Kemal Atatürk´ü Anlamak konulu Kompozisyon, Mektup, Kısa Film ve Resim Yarışması (İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi)

646- Mustafa Kemal Atatürk´ü Anlamak konulu Kompozisyon, Mektup, Kısa Film ve Resim Yarışması (İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi)

19/09/2018
645- STEAM Yarışması (Şanlıurfa Valiliği (İl Millî Eğitim Müdürlüğü))

645- STEAM Yarışması (Şanlıurfa Valiliği (İl Millî Eğitim Müdürlüğü))

19/09/2018
644- 4. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması (Vakıf Emeklilik Anonim Şirketi)

644- 4. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması (Vakıf Emeklilik Anonim Şirketi)

13/09/2018
643- 4. Tevfik Fikret Liselerarası Münazara Turnuvası (Galatasaray Lisesi)

643- 4. Tevfik Fikret Liselerarası Münazara Turnuvası (Galatasaray Lisesi)

04/09/2018
642- Nasser bin Hamad Uluslararası Genç Yaratıcılık Ödülleri (Bahreyn Krallığı Gençlik ve Spor İlişkileri Bakanlığı)

642- Nasser bin Hamad Uluslararası Genç Yaratıcılık Ödülleri (Bahreyn Krallığı Gençlik ve Spor İlişkileri Bakanlığı)

27/07/2018
641- Ödüllü Proje Yarışması (Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği)

641- Ödüllü Proje Yarışması (Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği)

12/07/2018
640- İnovasyon Yarışması (Başakşehir Belediye Başkanlığı)

640- İnovasyon Yarışması (Başakşehir Belediye Başkanlığı)

22/06/2018
639- Dijital Eğitim Asistanı Yarışması (İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü)

639- Dijital Eğitim Asistanı Yarışması (İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü)

05/06/2018
638- 9. Uluslararası Fen Bilimleri Proje Yarışması (INSPO) (Özel Kemerburgaz Okyanus Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

638- 9. Uluslararası Fen Bilimleri Proje Yarışması (INSPO) (Özel Kemerburgaz Okyanus Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

01/06/2018
637- Tiyatro Oyunu Yazma Yarışması (Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

637- Tiyatro Oyunu Yazma Yarışması (Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

01/06/2018
636- Parlementer Formatında Münazara Yarışması (Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi Münazara Kulubü ile Sosyal Bilimler Lisesi Vakfı (SOBİL))

636- Parlementer Formatında Münazara Yarışması (Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi Münazara Kulubü ile Sosyal Bilimler Lisesi Vakfı (SOBİL))

31/05/2018
635- Afiş ve Slogan Yarışması (İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü)

635- Afiş ve Slogan Yarışması (İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü)

14/05/2018
634- 2. AURUM İç Mimarlık Öğrenci Fikir Yarışması (Özel Altınbaş Üniversitesi Rektörlüğü)

634- 2. AURUM İç Mimarlık Öğrenci Fikir Yarışması (Özel Altınbaş Üniversitesi Rektörlüğü)

14/05/2018
633- Gelecekteki Dünya Konulu Karikatür Yarışması (Boyabat Yaşar Topçu Bölge Ortaokulu)

633- Gelecekteki Dünya Konulu Karikatür Yarışması (Boyabat Yaşar Topçu Bölge Ortaokulu)

14/05/2018
632- Dünya Oryantiring Günü (Türkiye Oryantring Federasyonu Başkanlığı)

632- Dünya Oryantiring Günü (Türkiye Oryantring Federasyonu Başkanlığı)

07/05/2018
631- APRSAF-25 Poster Yarışması (Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Havacılık ve Uzay Teknolojileri Genel Müdürlüğü)

631- APRSAF-25 Poster Yarışması (Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Havacılık ve Uzay Teknolojileri Genel Müdürlüğü)

11/05/2018
630- AURUM İç Mimarlık Öğrenci Fikir Yarışması (Özel Altınbaş Üniversitesi Rektörlüğü)

630- AURUM İç Mimarlık Öğrenci Fikir Yarışması (Özel Altınbaş Üniversitesi Rektörlüğü)

07/05/2018
629- Enformatik Bilimler ve Uygulamaları Öğrenci Proje Yarışması (Altınbaş Üniversitesi Rektörlüğü)

629- Enformatik Bilimler ve Uygulamaları Öğrenci Proje Yarışması (Altınbaş Üniversitesi Rektörlüğü)

07/05/2018
628- Robot Teknolojileri Öğrenci Proje Yarışması (Altınbaş Üniversitesi Rektörlüğü)

628- Robot Teknolojileri Öğrenci Proje Yarışması (Altınbaş Üniversitesi Rektörlüğü)

03/05/2018
627- Fotoğraf Yarışması (Kardeşlik ve Birlik Derneği)

627- Fotoğraf Yarışması (Kardeşlik ve Birlik Derneği)

02/05/2018
626- Resim Yarışması (Pamukkale Kaymakamlığı)

626- Resim Yarışması (Pamukkale Kaymakamlığı)

02/05/2018
625- Slogan Yarışması (T.C. Kişisel Verileri Koruma Kurumu)

625- Slogan Yarışması (T.C. Kişisel Verileri Koruma Kurumu)

02/05/2018
624- Satranç Turnuvası (Başkent Üniversitesi ve Türkiye Satranç Federasyonu)

624- Satranç Turnuvası (Başkent Üniversitesi ve Türkiye Satranç Federasyonu)

27/04/2018
623- Resim Yarışması (Şehit Kubilay İlkokulu Müdürlüğü)

623- Resim Yarışması (Şehit Kubilay İlkokulu Müdürlüğü)

16/04/2018
622- Ulusal Robot Yarışması (Özel Bursa Kültür Ortaokulu Müdürlüğü)

622- Ulusal Robot Yarışması (Özel Bursa Kültür Ortaokulu Müdürlüğü)

25/04/2018
621- Katamino Turnuvası (Ankara Yenimahalle Özel Kariyer İlkokulu ve Ortaokulu Müdürlüğü)

621- Katamino Turnuvası (Ankara Yenimahalle Özel Kariyer İlkokulu ve Ortaokulu Müdürlüğü)

25/04/2018
620- (Robotouch Turnuvası-Özel İzmir SEV Ortaokulu Müdürlüğü)

620- (Robotouch Turnuvası-Özel İzmir SEV Ortaokulu Müdürlüğü)

25/04/2018
619- Resim Yarışması (Sağlıklı Kentler Birliği)

619- Resim Yarışması (Sağlıklı Kentler Birliği)

25/04/2018
618- Spor Yarışmaları (Özel Saint Joseph Fransız Lisesi)

618- Spor Yarışmaları (Özel Saint Joseph Fransız Lisesi)

25/04/2018
617- Karesi Hünerli Eller Gelenekse El Sanatları Yarışması (Karesi Belediye Başkanlığı)

617- Karesi Hünerli Eller Gelenekse El Sanatları Yarışması (Karesi Belediye Başkanlığı)

25/04/2018
616- Çizgi İzleyen Robot Yarışması (Özel Gülnihal İlkokulu ve Ortaokulu Müdürlüğü)

616- Çizgi İzleyen Robot Yarışması (Özel Gülnihal İlkokulu ve Ortaokulu Müdürlüğü)

13/04/2018
615- Dijital Fotoğraf Yarışması (Özyeğin Üniversitesi)

615- Dijital Fotoğraf Yarışması (Özyeğin Üniversitesi)

13/04/2018
614- Münazara Yarışması (İbn Haldun Üniversitesi Rektörlüğü)

614- Münazara Yarışması (İbn Haldun Üniversitesi Rektörlüğü)

13/04/2018
613- Kompozisyon Yarışması (Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası Genel Merkezi)

613- Kompozisyon Yarışması (Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası Genel Merkezi)

13/04/2018
612- 22. Liseler Arası Müzik Yarışması (End Productions)

612- 22. Liseler Arası Müzik Yarışması (End Productions)

11/04/2018
611- Ulusal Ayraç Tasarım Yarışması (Erünal Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü)

611- Ulusal Ayraç Tasarım Yarışması (Erünal Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü)

06/04/2018
610- Gençlik Projeleri Destek Programı 2018 (Gençlik ve Spor Bakanlığı)

610- Gençlik Projeleri Destek Programı 2018 (Gençlik ve Spor Bakanlığı)

04/04/2018
609- Ulusal Akıl Oyunları Yarışması (Özel Bursa Sınav Koleji)

609- Ulusal Akıl Oyunları Yarışması (Özel Bursa Sınav Koleji)

03/04/2018
608- Resim Yarışması (Trakya Elektrik Dağıtım AŞ)

608- Resim Yarışması (Trakya Elektrik Dağıtım AŞ)

03/04/2018
607- Gelecek İçin Hayallerim konulu Resim Yarışması (KYK Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi)

607- Gelecek İçin Hayallerim konulu Resim Yarışması (KYK Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi)

03/04/2018
606- Kısa Film Yarışması (Özel Alev Lisesi Müdürlüğü)

606- Kısa Film Yarışması (Özel Alev Lisesi Müdürlüğü)

03/04/2018
605- Gitar Yarışması (Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

605- Gitar Yarışması (Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

03/04/2018
604- Robot Yarışması (Karabük Üniversitesi Robot Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü)

604- Robot Yarışması (Karabük Üniversitesi Robot Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü)

02/04/2018
603- Matematik Yarışması (Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü-Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

603- Matematik Yarışması (Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü-Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

02/04/2018
602- 4. Deney Mektebi Bilim ve Proje Yarışması (Özel Avcılar Mektebim Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

602- 4. Deney Mektebi Bilim ve Proje Yarışması (Özel Avcılar Mektebim Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

29/03/2018
601- Resim Yarışması (Muğla Milas Kaymakamlığı)

601- Resim Yarışması (Muğla Milas Kaymakamlığı)

29/03/2018
600- Milli Mirasımız Troia Konulu Resim Yarışması (Çanakkale özel Ortaokulu)

600- Milli Mirasımız Troia Konulu Resim Yarışması (Çanakkale özel Ortaokulu)

29/03/2018
599- Moda Tasarım Yarışması (T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu)

599- Moda Tasarım Yarışması (T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu)

26/03/2018
598- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi)

598- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi)

26/03/2018
597- 11. Uluslararası Ahmet Yeşil Resim Yarışması (Özel Mersin Doğa İlkokulu Müdürlüğü)

597- 11. Uluslararası Ahmet Yeşil Resim Yarışması (Özel Mersin Doğa İlkokulu Müdürlüğü)

21/03/2018
596- Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvası (Kazım Orbay İlkokulu Müdürlüğü)

596- Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvası (Kazım Orbay İlkokulu Müdürlüğü)

21/03/2018
595- Bana Dumansız Hayatı Anlat Sigarasız Yaşam konulu Fotoğraf Yarışması (Türkiye Sigarayla Savaş Derneği)

595- Bana Dumansız Hayatı Anlat Sigarasız Yaşam konulu Fotoğraf Yarışması (Türkiye Sigarayla Savaş Derneği)

20/03/2018
594- Bolu’da Tarih ve Doğa Resim Yarışması (Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

594- Bolu’da Tarih ve Doğa Resim Yarışması (Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

20/03/2018
593- Bize Öğretmenini Anlat konulu Kompozisyon Yarışması (Anafartalar İlkokulu Müdürlüğü)

593- Bize Öğretmenini Anlat konulu Kompozisyon Yarışması (Anafartalar İlkokulu Müdürlüğü)

20/03/2018
592- Benim Bir Hayalim Var Resim Yarışması (İstanbul Özel Daruşşafaka Ortaokulu Müdürlüğü)

592- Benim Bir Hayalim Var Resim Yarışması (İstanbul Özel Daruşşafaka Ortaokulu Müdürlüğü)

19/03/2018
591- Afiş ve Slogan Yarışması (Selçuklu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Selçuklu Belediyesi)

591- Afiş ve Slogan Yarışması (Selçuklu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Selçuklu Belediyesi)

19/03/2018
590- İnternet Klavye Şampiyonası (Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonu Türk Grubu Başkanlığı)

590- İnternet Klavye Şampiyonası (Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonu Türk Grubu Başkanlığı)

16/03/2018
589- Bilgi Yarışması (KOES Yazılım)

589- Bilgi Yarışması (KOES Yazılım)

14/03/2018
588- 15. Altın Boğa Kısa Film Festivali (İstanbul Lisesi Müdürlüğü)

588- 15. Altın Boğa Kısa Film Festivali (İstanbul Lisesi Müdürlüğü)

14/03/2018
587- Yemek Tarifi Yarışması (Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi)

587- Yemek Tarifi Yarışması (Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi)

13/03/2018
586-AVMATO Matematik Yarışması (Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

586-AVMATO Matematik Yarışması (Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

12/03/2018
585- Kısa Film ve Senaryo Yarışması (Sinema ve Televizyon Eseri Sahipleri Meslek Birliği)

585- Kısa Film ve Senaryo Yarışması (Sinema ve Televizyon Eseri Sahipleri Meslek Birliği)

09/03/2018
584- Millî Ulaşım Teknolojileri Tasarımına Yönelik Fikir Yarışması (Temel Eğitim Genel Müdürlüğü)

584- Millî Ulaşım Teknolojileri Tasarımına Yönelik Fikir Yarışması (Temel Eğitim Genel Müdürlüğü)

09/03/2018
583- Tasarım Yarışması (Okyanus Çorap Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi)

583- Tasarım Yarışması (Okyanus Çorap Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi)

08/03/2018
582- Resim Yarışması (T.C. İçişleri Bakanlığı)

582- Resim Yarışması (T.C. İçişleri Bakanlığı)

08/03/2018
581- Codefest Kodlama Yarışması (Özel Üsküdar Amerikan Lisesi Müdürlüğü)

581- Codefest Kodlama Yarışması (Özel Üsküdar Amerikan Lisesi Müdürlüğü)

07/03/2018
580- İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü (Resim Yarışması)

580- İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü (Resim Yarışması)

05/03/2018
579- Türkçe Farkındalık Yarışması (Ortadoğulular Eğitim Kurumları)

579- Türkçe Farkındalık Yarışması (Ortadoğulular Eğitim Kurumları)

05/03/2018
578- Kitap Okuma Yarışması (Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

578- Kitap Okuma Yarışması (Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

05/03/2018
577- İngilizce Konuşma Yarışması (Solis Proje Fabrikası)

577- İngilizce Konuşma Yarışması (Solis Proje Fabrikası)

05/03/2018
576- Liseler Arası 6. Matematik Yarışması  (Liseler Arası 6. Matematik Yarışması )

576- Liseler Arası 6. Matematik Yarışması (Liseler Arası 6. Matematik Yarışması )

02/03/2018
575- Esere Saygılı Korsana Karşıyız konulu 4. Ulusal Slogan ve Logo Yarışması (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği)

575- Esere Saygılı Korsana Karşıyız konulu 4. Ulusal Slogan ve Logo Yarışması (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği)

02/03/2018
574- Ulusal ve Uluslararası Fransızca Şiir Yarışması (Özel Tevfik Fikret Okulları Genel Müdürlüğü)

574- Ulusal ve Uluslararası Fransızca Şiir Yarışması (Özel Tevfik Fikret Okulları Genel Müdürlüğü)

27/02/2018
573- 2. Ulusal Münazara Turnuvası (Çağrıbey Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

573- 2. Ulusal Münazara Turnuvası (Çağrıbey Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

21/02/2018
572- Bir Bilenle Bilge Nesil Projesi (Genç Memur-Sen Genel Başkanlığı)

572- Bir Bilenle Bilge Nesil Projesi (Genç Memur-Sen Genel Başkanlığı)

19/02/2018
571- Prof. Dr. Gazi Yaşargil 2.Fen Bilimleri Ulusal-Uluslararası Proje Yarışması (Özel Fenerbahçe Spor Kulübü Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

571- Prof. Dr. Gazi Yaşargil 2.Fen Bilimleri Ulusal-Uluslararası Proje Yarışması (Özel Fenerbahçe Spor Kulübü Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

15/02/2018
570- Liseler Arası Kısa Metrajlı Film Yarışması (Girne Amerikan Üniversitesi Rektörlüğü)

570- Liseler Arası Kısa Metrajlı Film Yarışması (Girne Amerikan Üniversitesi Rektörlüğü)

14/02/2018
569- 22 Mart Dünya Su Günü Resim Yarışması (Özel Lüleburgaz Doğa İlkokulu Müdürlüğü ve Trakya Üniversitesi)

569- 22 Mart Dünya Su Günü Resim Yarışması (Özel Lüleburgaz Doğa İlkokulu Müdürlüğü ve Trakya Üniversitesi)

14/02/2018
568- Resim Yarışması (Türk Pediatri Kurumu (TPK) Derneği)

568- Resim Yarışması (Türk Pediatri Kurumu (TPK) Derneği)

14/02/2018
567- 1. Rotek Roboteam Robot Yarışması (Erzincan Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı)

567- 1. Rotek Roboteam Robot Yarışması (Erzincan Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı)

13/02/2018
566- Genç Fotoğrafçılar Yarışması (Girne Amerikan Üniversitesi Rektörlüğü)

566- Genç Fotoğrafçılar Yarışması (Girne Amerikan Üniversitesi Rektörlüğü)

13/02/2018
565- Yaratıcı Fikirler Yarışması (Girne Amerikan Üniversitesi Rektörlüğü)

565- Yaratıcı Fikirler Yarışması (Girne Amerikan Üniversitesi Rektörlüğü)

13/02/2018
564- Kardeşim Sen Özgürsün temalı Kompozisyon Yarışması (Akdeniz İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü)

564- Kardeşim Sen Özgürsün temalı Kompozisyon Yarışması (Akdeniz İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü)

12/02/2018
563- Görsel Sanatlar Projesi (İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

563- Görsel Sanatlar Projesi (İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

09/02/2018
562- Hayalimdeki 2053 Türkiyesi Fikir ve Kompozisyon Yarışması (Şahinbey Belediye Başkanlığı)

562- Hayalimdeki 2053 Türkiyesi Fikir ve Kompozisyon Yarışması (Şahinbey Belediye Başkanlığı)

08/02/2018
561- 4. Ulusal Turizm Yarışmaları (Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

561- 4. Ulusal Turizm Yarışmaları (Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

07/02/2018
560- Kısa Film Senaryo Yarışması (Şuurlu Öğretmenler Derneği Genel Merkezi)

560- Kısa Film Senaryo Yarışması (Şuurlu Öğretmenler Derneği Genel Merkezi)

02/02/2018
559- Proje Yarışması(Manisa Fen Lisesi Müdürlüğü)

559- Proje Yarışması(Manisa Fen Lisesi Müdürlüğü)

02/02/2018
558- Hayalimdeki Okul temalı Deneme Yarışması (Özel Avcılar Mektebim Ortaokulu ve Anadolu Lisesi Müdürlükleri)

558- Hayalimdeki Okul temalı Deneme Yarışması (Özel Avcılar Mektebim Ortaokulu ve Anadolu Lisesi Müdürlükleri)

01/02/2018
557- Hoş Geldin Ya Şehr-i Ramazan konulu Resim Yarışması(Özel İzmir Çağdaş Ortaokulu Müdürlüğü)

557- Hoş Geldin Ya Şehr-i Ramazan konulu Resim Yarışması(Özel İzmir Çağdaş Ortaokulu Müdürlüğü)

01/02/2018
556- Resim Yarışması (Pınar Süt Mamulleri Sanayi Anonim Şirketi)

556- Resim Yarışması (Pınar Süt Mamulleri Sanayi Anonim Şirketi)

31/01/2018
555- 2. CODE CUP Kodlama Yarışması (Özel Notre Dame De Sion Fransız Lisesi Müdürlüğü)

555- 2. CODE CUP Kodlama Yarışması (Özel Notre Dame De Sion Fransız Lisesi Müdürlüğü)

30/01/2018
554- 47. Uluslararası UPU Mektup Yazma Yarışması (Dünya Posta Birliği (UPU))

554- 47. Uluslararası UPU Mektup Yazma Yarışması (Dünya Posta Birliği (UPU))

26/01/2018
553- 4. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Yarışması (Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

553- 4. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Yarışması (Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

25/01/2018
552- Emanetimiz Emin Ellerde Fahrettin Paşa Hikâye Yazma Yarışması (Şehit Önder Pınar Ortaokulu Müdürlüğü)

552- Emanetimiz Emin Ellerde Fahrettin Paşa Hikâye Yazma Yarışması (Şehit Önder Pınar Ortaokulu Müdürlüğü)

25/01/2018
551- Bilimsel Soru-Cevap Çalışması (Gelecekten Gelenler Bilim ve Teknoloji Derneği)

551- Bilimsel Soru-Cevap Çalışması (Gelecekten Gelenler Bilim ve Teknoloji Derneği)

18/01/2018
550- Prof. Dr. Necmettin Erbakan Uluslararası Bilim Olimpiyatları Proje Yarışması (Çekmeköy Belediye Başkanlığı)

550- Prof. Dr. Necmettin Erbakan Uluslararası Bilim Olimpiyatları Proje Yarışması (Çekmeköy Belediye Başkanlığı)

18/01/2018
549- Kitap Yarışması (Kardeşlik ve Birlik Derneği Genel Merkezi)

549- Kitap Yarışması (Kardeşlik ve Birlik Derneği Genel Merkezi)

18/01/2018
548- Avrasya Okulları Münazara Şampiyonası (Özel Amerikan Robert Lisesi Müdürlüğü)

548- Avrasya Okulları Münazara Şampiyonası (Özel Amerikan Robert Lisesi Müdürlüğü)

18/01/2018
547- Kaşgar´dan Dinar´a Divan-u Lügati´t Türk Türkçemiz Ulusal Türkçe Etkinlikleri (Dinar Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal Ortaokulu Müdürlüğü, Dinar Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürlüğü ve Dinar Fen Lisesi Müdürlüğü)

547- Kaşgar´dan Dinar´a Divan-u Lügati´t Türk Türkçemiz Ulusal Türkçe Etkinlikleri (Dinar Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal Ortaokulu Müdürlüğü, Dinar Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürlüğü ve Dinar Fen Lisesi Müdürlüğü)

17/01/2018
546- Mektup Yarışması (T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü)

546- Mektup Yarışması (T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü)

17/01/2018
545- II. Altın Çizgi Desen Yarışması (Penpe- İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

545- II. Altın Çizgi Desen Yarışması (Penpe- İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

17/01/2018
544- Karakter Tasarım Yarışması (Özel Gençlik Ortaokulu Müdürlüğü)

544- Karakter Tasarım Yarışması (Özel Gençlik Ortaokulu Müdürlüğü)

15/01/2018
543- 6. Matematik Yarışması (Özel Enka Fen ve Teknoloji Lisesi Müdürlüğü)

543- 6. Matematik Yarışması (Özel Enka Fen ve Teknoloji Lisesi Müdürlüğü)

15/01/2018
542- 21. Yüzyılda Çevre Sorunları ve Çevrenin Korunması Yarışması (Avrasya Üniversitesi Rektörlüğü)

542- 21. Yüzyılda Çevre Sorunları ve Çevrenin Korunması Yarışması (Avrasya Üniversitesi Rektörlüğü)

15/01/2018
541- Toyota Teknik Projeler Yarışması (Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü-Toyota Otomotiv Sanayi A.Ş.)

541- Toyota Teknik Projeler Yarışması (Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü-Toyota Otomotiv Sanayi A.Ş.)

15/01/2018
540- Zekâ Oyunları Olimpiyatı (İstek Özel Acıbadem Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

540- Zekâ Oyunları Olimpiyatı (İstek Özel Acıbadem Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

11/01/2018
539- Fen Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

539- Fen Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

11/01/2018
538- Kitap Okuma Yarışması (Hazreti Süleyman Eğitim Vakfı Başkanlığı)

538- Kitap Okuma Yarışması (Hazreti Süleyman Eğitim Vakfı Başkanlığı)

11/01/2018
537- Resim Yarışması (Özel Tarsus Sağlık Eğitim Vakfı İlkokulu Müdürlüğü)

537- Resim Yarışması (Özel Tarsus Sağlık Eğitim Vakfı İlkokulu Müdürlüğü)

11/01/2018
536- Kompozisyon Yarışması (Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü)

536- Kompozisyon Yarışması (Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü)

11/01/2018
535- Türkiye Akıl Oyunları Yarışması (Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

535- Türkiye Akıl Oyunları Yarışması (Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

10/01/2018
534- 1. VEX IQ Off- Season Turnuvası (Özel Kemerburgaz Okyanus İlkokulu ve Ortaokulu Müdürlüğü)

534- 1. VEX IQ Off- Season Turnuvası (Özel Kemerburgaz Okyanus İlkokulu ve Ortaokulu Müdürlüğü)

10/01/2018
533- Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması (Akşehir Belediye Başkanlığı)

533- Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması (Akşehir Belediye Başkanlığı)

08/01/2018
532- Naim TİRALİ Anma Etkinlikleri Öykü Yarışması (Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu Müdürlüğü)

532- Naim TİRALİ Anma Etkinlikleri Öykü Yarışması (Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu Müdürlüğü)

05/01/2018
531- Resim Yarışması (Adana Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

531- Resim Yarışması (Adana Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

05/01/2018
530- ASGP-2018 Forumu (Ankara Sosyal Bilimler Lisesi Gençlik Parlamentosu) (Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü)

530- ASGP-2018 Forumu (Ankara Sosyal Bilimler Lisesi Gençlik Parlamentosu) (Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü)

04/01/2018
529- Ulusal Çocuk Koroları Şenliği (Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

529- Ulusal Çocuk Koroları Şenliği (Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

04/01/2018
528- 2. Faruk Nafiz Çamlıbel Piyes Yazma Yarışması (Kabataş Erkek Lisesi Müdürlüğü)

528- 2. Faruk Nafiz Çamlıbel Piyes Yazma Yarışması (Kabataş Erkek Lisesi Müdürlüğü)

04/01/2018
527- XIV. Uluslararası Jautikov Olimpiyatları (Kazakistan Cumhuriyeti Eğitim ve Bilim Bakanlığı)

527- XIV. Uluslararası Jautikov Olimpiyatları (Kazakistan Cumhuriyeti Eğitim ve Bilim Bakanlığı)

04/01/2018
526- Tasarla/Yap/Uçur 2018 Yarışması (Tophane Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

526- Tasarla/Yap/Uçur 2018 Yarışması (Tophane Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

04/01/2018
525- Kültür ve Sanat Yarışmaları (Gençlik ve Spor Bakanlığı)

525- Kültür ve Sanat Yarışmaları (Gençlik ve Spor Bakanlığı)

02/01/2018
524- 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Kahramanları konulu Şiir Yarışması (Güven Belgin Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

524- 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Kahramanları konulu Şiir Yarışması (Güven Belgin Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

02/01/2018
523- Çanakkale Şehitlerine Özlem ve Vuslat konulu Deneme Yarışması (Çanakkale Eceabat İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

523- Çanakkale Şehitlerine Özlem ve Vuslat konulu Deneme Yarışması (Çanakkale Eceabat İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

02/01/2018
522- Özel Emine Örnek Lisesi Ulusal Münazara Turnuvası (Özel Emine Örnek Fen Lisesi ve Koleji)

522- Özel Emine Örnek Lisesi Ulusal Münazara Turnuvası (Özel Emine Örnek Fen Lisesi ve Koleji)

02/01/2018
521- Kısa Film Yarışması (Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

521- Kısa Film Yarışması (Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

02/01/2018
520- Resim Yarışması (Çinikent Özel Eğitim Ortaokulu Müdürlüğü)

520- Resim Yarışması (Çinikent Özel Eğitim Ortaokulu Müdürlüğü)

02/01/2018
519- Oyunumu Kodluyorum Yarışması (Ankara Altındağ Cebeci Ortaokulu)

519- Oyunumu Kodluyorum Yarışması (Ankara Altındağ Cebeci Ortaokulu)

02/01/2018
518- Müzik Yarışması (İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

518- Müzik Yarışması (İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

02/01/2018
517- Münazara Yarışması (Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü)

517- Münazara Yarışması (Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü)

27/12/2017
516- Öykü Yarışması (Özel Doğa Okulları Müdürlüğü)

516- Öykü Yarışması (Özel Doğa Okulları Müdürlüğü)

27/12/2017
515- Siyer Sınavı (Ankara İkra Eğitim Kültür Sağlık Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği)

515- Siyer Sınavı (Ankara İkra Eğitim Kültür Sağlık Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği)

26/12/2017
514- Mobil Oyun Geliştirme Yarışması (ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü Öğrenci Kolu)

514- Mobil Oyun Geliştirme Yarışması (ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü Öğrenci Kolu)

26/12/2017
513- Bilim Yarışması (Bayer Türk Kimya Sanayi Limited Şirketi)

513- Bilim Yarışması (Bayer Türk Kimya Sanayi Limited Şirketi)

26/12/2017
512- Resim ve Şiir Yarışması (Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

512- Resim ve Şiir Yarışması (Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

26/12/2017
511- Resim Yarışması (Çorum Belediye Başkanlığı-Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

511- Resim Yarışması (Çorum Belediye Başkanlığı-Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

20/12/2017
510- 15 Temmuz Ruhu Görsel Sanatlar Yarışması (Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Antalya İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA))

510- 15 Temmuz Ruhu Görsel Sanatlar Yarışması (Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Antalya İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA))

19/12/2017
509- Münazara Turnuvası (Eraslan Vakfı)

509- Münazara Turnuvası (Eraslan Vakfı)

18/12/2017
508- Hikâye ve Şiir Yazma Yarışması (Yahya Kemal İlkokulu Müdürlüğü)

508- Hikâye ve Şiir Yazma Yarışması (Yahya Kemal İlkokulu Müdürlüğü)

14/12/2017
507- 1. Bölgesel Robiyaman Robot Yarışması (  Adıyaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

507- 1. Bölgesel Robiyaman Robot Yarışması ( Adıyaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

14/12/2017
506- BIC Resim Yarışması (BIC Pazarlama Limited Şirketi)

506- BIC Resim Yarışması (BIC Pazarlama Limited Şirketi)

14/12/2017
505- 7. Bursa Bilim Fuarı (Science Expo) (Bursa Büyükşehir Belediyesi Bilim ve Teknoloji Merkezi)

505- 7. Bursa Bilim Fuarı (Science Expo) (Bursa Büyükşehir Belediyesi Bilim ve Teknoloji Merkezi)

11/12/2017
504- Resim Yarışması(Türk Epilepsi ile Savaş Derneği)

504- Resim Yarışması(Türk Epilepsi ile Savaş Derneği)

11/12/2017
503- Resim Yarışması (Türkiye Kas Hastalıkları Derneği)

503- Resim Yarışması (Türkiye Kas Hastalıkları Derneği)

11/12/2017
502- Öykü Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi Müdürlüğü)

502- Öykü Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi Müdürlüğü)

11/12/2017
501- Minecraft ile Kendi Dünyanı Tasarla Yarışması (Microsoft Türkiye)

501- Minecraft ile Kendi Dünyanı Tasarla Yarışması (Microsoft Türkiye)

11/12/2017
500- Öykü, Şiir, Masal Yarışması (Bornova Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

500- Öykü, Şiir, Masal Yarışması (Bornova Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

07/12/2017
499- Resim Yarışması (Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı)

499- Resim Yarışması (Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı)

07/12/2017
498- Matematiksel Modellemeni Tasarla Yarışması (İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Ortaokulu/Anadolu Lisesi Müdürlükleri)

498- Matematiksel Modellemeni Tasarla Yarışması (İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Ortaokulu/Anadolu Lisesi Müdürlükleri)

06/12/2017
497- Millî Eğitim Vakfı Prof. Dr. Aziz Sancar Fen Bilimleri Araştırma Projeleri Yarışması (MEV Koleji Özel Ankara Anadolu/Fen Lisesi Müdürlükleri)

497- Millî Eğitim Vakfı Prof. Dr. Aziz Sancar Fen Bilimleri Araştırma Projeleri Yarışması (MEV Koleji Özel Ankara Anadolu/Fen Lisesi Müdürlükleri)

06/12/2017
496- Dr. İbrahim ARIKAN Ulusal ve Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Mef Okulları Müdürlüğü)

496- Dr. İbrahim ARIKAN Ulusal ve Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Mef Okulları Müdürlüğü)

06/12/2017
495- Güvenli İnternet Günü Kutu Oyunu Yarışması (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)

495- Güvenli İnternet Günü Kutu Oyunu Yarışması (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)

05/12/2017
494- Yılın Genç Yeşil Beyni Yarışması (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)

494- Yılın Genç Yeşil Beyni Yarışması (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)

04/12/2017
493- Hikâye Yarışması (Gönen Belediye Başkanlığı)

493- Hikâye Yarışması (Gönen Belediye Başkanlığı)

04/12/2017
492- Kompozisyon Yarışması (Şehit Mehmet Koçdağı Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

492- Kompozisyon Yarışması (Şehit Mehmet Koçdağı Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

04/12/2017
491- Resim Yarışması (Türkiye Kantin İşletmecileri Esnaf Dernekleri Federasyonu)

491- Resim Yarışması (Türkiye Kantin İşletmecileri Esnaf Dernekleri Federasyonu)

04/12/2017
490- Resim Yarışması (Özel Nesibe Aydın İlkokulu Müdürlüğü)

490- Resim Yarışması (Özel Nesibe Aydın İlkokulu Müdürlüğü)

04/12/2017
489- Resim Yarışması (Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış Anonim Şirketi)

489- Resim Yarışması (Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış Anonim Şirketi)

04/12/2017
488- Salih Zeki 9. Matematik Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi Müdürlüğü)

488- Salih Zeki 9. Matematik Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi Müdürlüğü)

04/12/2017
487- Resim Yarışması (İzmir Özel Türk Koleji Genel Müdürlüğü)

487- Resim Yarışması (İzmir Özel Türk Koleji Genel Müdürlüğü)

04/12/2017
485- Nevzat Karabağ Anadolu Lisesi Müdürlüğü (Gençlerin Gözüyle Medeni Dünyada Savaş Ve Kanayan İnsan Yürekleri Konulu Resim Yarışması)

485- Nevzat Karabağ Anadolu Lisesi Müdürlüğü (Gençlerin Gözüyle Medeni Dünyada Savaş Ve Kanayan İnsan Yürekleri Konulu Resim Yarışması)

01/12/2017
484- Ulusal ve Uluslararası Bilimsel Proje Yarışması Özel Oğuzhan Özkaya Fen Lisesi Müdürlüğü

484- Ulusal ve Uluslararası Bilimsel Proje Yarışması Özel Oğuzhan Özkaya Fen Lisesi Müdürlüğü

01/12/2017
483- İşletme ve Ekonomi Konferansı (Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü)

483- İşletme ve Ekonomi Konferansı (Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü)

30/11/2017
482- Benim güzel ülkem konulu Resim Yarışması (Özel Nilüfer Vakfı İlkokulu Müdürlüğü)

482- Benim güzel ülkem konulu Resim Yarışması (Özel Nilüfer Vakfı İlkokulu Müdürlüğü)

30/11/2017
481- Gazete Yarışması (Özel Gençlik Ortaokulu Müdürlüğü)

481- Gazete Yarışması (Özel Gençlik Ortaokulu Müdürlüğü)

29/11/2017
480- Türkiye İnternet Klavye Şampiyonası ve Dünya İnternet Klavye Şampiyonası Uluslararası (INTERSTENO)

480- Türkiye İnternet Klavye Şampiyonası ve Dünya İnternet Klavye Şampiyonası Uluslararası (INTERSTENO)

24/11/2017
479- Matematik Yarışması (Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

479- Matematik Yarışması (Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

23/11/2017
478- Bilgi ve Kültür Yarışması (Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği)

478- Bilgi ve Kültür Yarışması (Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği)

23/11/2017
477- İngilizce Yaratıcı Yazın Yarışması (Çankaya Üniversitesi Rektörlüğü)

477- İngilizce Yaratıcı Yazın Yarışması (Çankaya Üniversitesi Rektörlüğü)

23/11/2017
476- Türkiye Gençler Su Ödülü Proje Yarışması (Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü)

476- Türkiye Gençler Su Ödülü Proje Yarışması (Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü)

22/11/2017
475- Deneme Yazma Yarışması (Felsefeciler Derneği)

475- Deneme Yazma Yarışması (Felsefeciler Derneği)

22/11/2017
474- Karikatür Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

474- Karikatür Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

21/11/2017
473- Bilim Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

473- Bilim Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

21/11/2017
472- Öykü Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

472- Öykü Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

21/11/2017
471- Fotoğraf Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

471- Fotoğraf Yarışması (Yaratıcı Çocuklar Derneği)

21/11/2017
470- Verimlilik Temalı Fikir ve Kısa Film Yarışması (Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı)

470- Verimlilik Temalı Fikir ve Kısa Film Yarışması (Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı)

21/11/2017
469- Matematik Yarışması (İzmir Özel Türk Ortaokulu)

469- Matematik Yarışması (İzmir Özel Türk Ortaokulu)

20/11/2017
468- Matematik Yarışması, (Kars Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

468- Matematik Yarışması, (Kars Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

20/11/2017
467- Resim Yarışması (Türkiye Barolar Birliği)

467- Resim Yarışması (Türkiye Barolar Birliği)

16/11/2017
466- Hikaye Yarışması (Antalya Kepez Belediye Başkanlığı)

466- Hikaye Yarışması (Antalya Kepez Belediye Başkanlığı)

16/11/2017
465- Şiir Yarışması (Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi)

465- Şiir Yarışması (Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi)

15/11/2017
464- Liseler Arası Kitap Okuma Yarışması (Bulutoğlu Anadolu Lisesi)

464- Liseler Arası Kitap Okuma Yarışması (Bulutoğlu Anadolu Lisesi)

15/11/2017
463- Öykü Yarışması (İlim ve Fazilet Vakfı Başkanlığı)

463- Öykü Yarışması (İlim ve Fazilet Vakfı Başkanlığı)

15/11/2017
462- Resim ve Kompozisyon Yarışması (Orman ve Su İşleri Bakanlığı (DSİ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı))

462- Resim ve Kompozisyon Yarışması (Orman ve Su İşleri Bakanlığı (DSİ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı))

14/11/2017
461- Şiir Yarışması (Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi)

461- Şiir Yarışması (Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi)

10/11/2017
460- Start Yarışması (Helsinki Üniversitesi)

460- Start Yarışması (Helsinki Üniversitesi)

10/11/2017
459- Öğretmenime Sevgilerle Proje Yarışması (Özel Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

459- Öğretmenime Sevgilerle Proje Yarışması (Özel Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

07/11/2017
458- Afiş ve Slogan Yarışması (Emniyet Genel Müdürlüğü)

458- Afiş ve Slogan Yarışması (Emniyet Genel Müdürlüğü)

03/11/2017
457- Gümrük ve Ticaret Bakanlığı,Resim Yarışması Düzenliyor

457- Gümrük ve Ticaret Bakanlığı,Resim Yarışması Düzenliyor

02/11/2017
456- 15 Temmuz´u Anlamak konulu Öykü Yazma Yarışması (Artvin İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

456- 15 Temmuz´u Anlamak konulu Öykü Yazma Yarışması (Artvin İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

31/10/2017
455- 15 Temmuz´u Anlamak konulu Afiş Tasarımı Yarışması (Artvin İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

455- 15 Temmuz´u Anlamak konulu Afiş Tasarımı Yarışması (Artvin İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

31/10/2017
454- Filmmich Kısa Film Yarışması (Özel Saint Michel Fransız Lisesi Müdürlüğü)

454- Filmmich Kısa Film Yarışması (Özel Saint Michel Fransız Lisesi Müdürlüğü)

31/10/2017
453- Öykü Yarışması (Günışığı Kitaplığı Yayınevi)

453- Öykü Yarışması (Günışığı Kitaplığı Yayınevi)

27/10/2017
452- Araştırma Projeleri Yarışması (TÜBİTAK)

452- Araştırma Projeleri Yarışması (TÜBİTAK)

27/10/2017
451- Liseler Arası İnovasyon Yarışması (Hayal Ortakları Derneği)

451- Liseler Arası İnovasyon Yarışması (Hayal Ortakları Derneği)

27/10/2017
450- Maket Yarışması (Özel Irmak Ortaokulu Müdürlüğü)

450- Maket Yarışması (Özel Irmak Ortaokulu Müdürlüğü)

27/10/2017
449- Attila İlhan Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması (Attila İlhan Bilim Sanat Kültür Vakfı.)

449- Attila İlhan Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması (Attila İlhan Bilim Sanat Kültür Vakfı.)

13/10/2017
448- Türkiye Felsefe Olimpiyatı (Türkiye Felsefe Kurumu Derneği)

448- Türkiye Felsefe Olimpiyatı (Türkiye Felsefe Kurumu Derneği)

13/10/2017
447- Masal, Öykü ve Şiir Yarışması (Özel Rota Eğitim Kurumları Müdürlüğü)

447- Masal, Öykü ve Şiir Yarışması (Özel Rota Eğitim Kurumları Müdürlüğü)

13/10/2017
446- Öğretmenime Mektup Yarışması (Yozgat Nurdoğdu Ortaokulu Müdürlüğü)

446- Öğretmenime Mektup Yarışması (Yozgat Nurdoğdu Ortaokulu Müdürlüğü)

12/10/2017
444- Bilek Güreşi Şampiyonası (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü)

444- Bilek Güreşi Şampiyonası (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü)

05/10/2017
443- XVII. Uluslararası Görsel Sanat Yarışması (Letonya Jurmala Sanat Okulu)

443- XVII. Uluslararası Görsel Sanat Yarışması (Letonya Jurmala Sanat Okulu)

28/09/2017
442-Resim ve Öykü Yarışması (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü)

442-Resim ve Öykü Yarışması (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü)

28/09/2017
441- Siyer-i Nebi Yarışması (Anadolu Gençlik Derneği (AGD))

441- Siyer-i Nebi Yarışması (Anadolu Gençlik Derneği (AGD))

27/09/2017
440- Resim ve Kompozisyon Yarışması (Türkiye Yardım Sevenler Derneği)

440- Resim ve Kompozisyon Yarışması (Türkiye Yardım Sevenler Derneği)

26/09/2017
439- Fikir ve Proje Yarışması (İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı)

439- Fikir ve Proje Yarışması (İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı)

26/09/2017
438- Liseler Arası Şiir Yarışması (Bursa Osmangazi Belediyesi)

438- Liseler Arası Şiir Yarışması (Bursa Osmangazi Belediyesi)

20/09/2017
437- 3. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması (Vakıf Emeklilik A.Ş.)

437- 3. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması (Vakıf Emeklilik A.Ş.)

20/09/2017
436- Şanlıurfa STEM Yarışması (Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde)

436- Şanlıurfa STEM Yarışması (Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde)

20/09/2017
435- Genç Oğuz Atay Ulusal Hikâye Yazma Yarışması  (Birlik Vakfı, Kastamonu İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Kastamonu Göl Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

435- Genç Oğuz Atay Ulusal Hikâye Yazma Yarışması (Birlik Vakfı, Kastamonu İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Kastamonu Göl Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

20/09/2017
434- “2017 AGFUND Prize” Proje Yarışması (AGFUND ( Arab Gulf Programme for Development))

434- “2017 AGFUND Prize” Proje Yarışması (AGFUND ( Arab Gulf Programme for Development))

13/09/2017
433- Göç ve Empati Konulu Resim Yarışması (Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Bursa BTSO Kamil Tolon Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü)

433- Göç ve Empati Konulu Resim Yarışması (Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Bursa BTSO Kamil Tolon Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü)

08/09/2017
432- Başakşehir Belediyesi İnovasyon Yarışması (Başakşehir Belediyesi İnovasyon ve Teknoloji Merkezi)

432- Başakşehir Belediyesi İnovasyon Yarışması (Başakşehir Belediyesi İnovasyon ve Teknoloji Merkezi)

21/08/2017
431- Resim Yarışması (Eğitim Yayıncıları ve Tedarikçileri Derneği (EYTED) )

431- Resim Yarışması (Eğitim Yayıncıları ve Tedarikçileri Derneği (EYTED) )

15/08/2017
430- Geçmişten Geleceğe Enerjinin İzinde Resim Yarışması (Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı)

430- Geçmişten Geleceğe Enerjinin İzinde Resim Yarışması (Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı)

11/07/2017
429- Mehmet Ali Kağıtçı Yenilikçi Tasarımlar Proje Yarışması (Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

429- Mehmet Ali Kağıtçı Yenilikçi Tasarımlar Proje Yarışması (Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

26/05/2017
428- Japan Prize 2017-International Contest for Educational Media Yarışması (NHK)

428- Japan Prize 2017-International Contest for Educational Media Yarışması (NHK)

26/05/2017
427- Poster Yarışması (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Genel Müdürlüğü)

427- Poster Yarışması (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Genel Müdürlüğü)

25/05/2017
426- Gelecekteki Evimiz: Uzay (Asya Pasifik Uzay İşbirliği Örgütünün (APSCO)

426- Gelecekteki Evimiz: Uzay (Asya Pasifik Uzay İşbirliği Örgütünün (APSCO)

24/05/2017
425- Uluslararası Çocuk Resim Yarışması  (Azerbaycan Cumhuriyeti Eğitim Bakanlığına bağlı Çocuk Yaratıcılık Merkezi)

425- Uluslararası Çocuk Resim Yarışması (Azerbaycan Cumhuriyeti Eğitim Bakanlığına bağlı Çocuk Yaratıcılık Merkezi)

23/05/2017
424- Robot Yarışması (Özel Kariyer Ortaokulu Müdürlüğü)

424- Robot Yarışması (Özel Kariyer Ortaokulu Müdürlüğü)

16/05/2017
423- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Sivas Valiliği)

423- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Sivas Valiliği)

12/05/2017
422- 2017 Yılı Genç Ressamlar Resim Yarışması (Akdeniz Gençlik Sanat Araştırma ve Eğitim Derneği)

422- 2017 Yılı Genç Ressamlar Resim Yarışması (Akdeniz Gençlik Sanat Araştırma ve Eğitim Derneği)

05/05/2017
421- Eraslan Vakfı Türkiye Liselerarası Münazara Turnuvası (Özel Ege Lisesi)

421- Eraslan Vakfı Türkiye Liselerarası Münazara Turnuvası (Özel Ege Lisesi)

02/05/2017
420- İtalyanca Yetenek Yarışması (Özel İzmir Martı Anadolu Lisesi)

420- İtalyanca Yetenek Yarışması (Özel İzmir Martı Anadolu Lisesi)

27/04/2017
419- 6. ULUSAL TÜLBENTÇİ MATEMATİK YARIŞMASI (Karabük Valiliği Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

419- 6. ULUSAL TÜLBENTÇİ MATEMATİK YARIŞMASI (Karabük Valiliği Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

24/04/2017
418- Yapı Tasarımı Yarışması (Özyeğin Üniversitesi)

418- Yapı Tasarımı Yarışması (Özyeğin Üniversitesi)

21/04/2017
417- Peygamberimize Mektup Yarışması (Özel Medeniyet Ortaokulu)

417- Peygamberimize Mektup Yarışması (Özel Medeniyet Ortaokulu)

21/04/2017
416- Resim Yarışması (Özel İzmir Çağdaş Eğitim Ortaokulu Müdürlüğü)

416- Resim Yarışması (Özel İzmir Çağdaş Eğitim Ortaokulu Müdürlüğü)

21/04/2017
415- İngilizce Kelimeleri Heceleme Yarışması (Özel Medeniyet Ortaokulu Müdürlüğü)

415- İngilizce Kelimeleri Heceleme Yarışması (Özel Medeniyet Ortaokulu Müdürlüğü)

21/04/2017
414- Dijital Fotoğraf Yarışması (Özyeğin Üniversitesi)

414- Dijital Fotoğraf Yarışması (Özyeğin Üniversitesi)

21/04/2017
413- "Kurtuluş Savaşı Kahramanları" konulu tiyatro yarışması (Özel Medeniyet Ortaokulu)

413- "Kurtuluş Savaşı Kahramanları" konulu tiyatro yarışması (Özel Medeniyet Ortaokulu)

18/04/2017
412- Mektup Yazma Yarışması (Eğitimiş Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası)

412- Mektup Yazma Yarışması (Eğitimiş Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası)

10/04/2017
411- Almanca Masal Yazma Yarışması (Cağaloğlu Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

411- Almanca Masal Yazma Yarışması (Cağaloğlu Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

10/04/2017
410- Robot Yarışması (Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

410- Robot Yarışması (Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

07/04/2017
409- Kan Bağışı Resim Yarışması (Burak Bora Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

409- Kan Bağışı Resim Yarışması (Burak Bora Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

07/04/2017
408- 6. Geniş Açı Kısa Film Yarışması (Özel Sarıyer Açı Ortaokulu)

408- 6. Geniş Açı Kısa Film Yarışması (Özel Sarıyer Açı Ortaokulu)

03/04/2017
407- 4. Liselerarası Moda Tasarım Yarışması (Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu)

407- 4. Liselerarası Moda Tasarım Yarışması (Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu)

30/03/2017
406- 21. Liselerarası Müzik Yarışması (End Productions)

406- 21. Liselerarası Müzik Yarışması (End Productions)

30/03/2017
405- Karikatür Yarışması (Özel Mersin Gelecek Ortaokulu)

405- Karikatür Yarışması (Özel Mersin Gelecek Ortaokulu)

29/03/2017
404- Hayalimdeki Dünya Resim Yarışması ( KYK Yapı Kimyasalları San ve Tic. A.Ş. )

404- Hayalimdeki Dünya Resim Yarışması ( KYK Yapı Kimyasalları San ve Tic. A.Ş. )

29/03/2017
403- Resim, Kompozisyon ve Sunu Yarışması (Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

403- Resim, Kompozisyon ve Sunu Yarışması (Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

28/03/2017
402- Şiir Yarışması (Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi)

402- Şiir Yarışması (Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi)

24/03/2017
401- Öykü Yarışması (Özel Çukurambar Doğa Ortaokulu)

401- Öykü Yarışması (Özel Çukurambar Doğa Ortaokulu)

23/03/2017
400- Hikâye Yarışması (Niğde 15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi)

400- Hikâye Yarışması (Niğde 15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi)

20/03/2017
399- Öğrenci Yarışmaları (İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi)

399- Öğrenci Yarışmaları (İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi)

16/03/2017
398- MFL Proje Yarışması (Manisa Fen Lisesi Müdürlüğü)

398- MFL Proje Yarışması (Manisa Fen Lisesi Müdürlüğü)

13/03/2017
397- Sosyal Bilimler Makale Yarışması (Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

397- Sosyal Bilimler Makale Yarışması (Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

10/03/2017
396- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığı)

396- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığı)

10/03/2017
395- Afiş ve Karikatür Yarışması (Ders ve Kültür Kitapları Yayıncıları Telif Hakları ve Lisanslama Meslek Birliği)

395- Afiş ve Karikatür Yarışması (Ders ve Kültür Kitapları Yayıncıları Telif Hakları ve Lisanslama Meslek Birliği)

09/03/2017
394- Bilim ve Proje Yarışması (Özel Güngören Mektebim Okulu)

394- Bilim ve Proje Yarışması (Özel Güngören Mektebim Okulu)

09/03/2017
393- 3.Strateji Oyunları Turnuvası (Özel Manisa Ülkem İlkokulu ve Özel Manisa Ülkem Ortaokulu Müdürlüğü)

393- 3.Strateji Oyunları Turnuvası (Özel Manisa Ülkem İlkokulu ve Özel Manisa Ülkem Ortaokulu Müdürlüğü)

08/03/2017
392- Robocot 2017 Malatya Etkinliği (İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgoritma Topluluğu)

392- Robocot 2017 Malatya Etkinliği (İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgoritma Topluluğu)

08/03/2017
391- 22.Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları Yarışması (Akdeniz Üniversitesi)

391- 22.Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları Yarışması (Akdeniz Üniversitesi)

08/03/2017
390- Uluslararası Çocuk Hakları Film Festivali (Çocuk Hakları Kültür Sanat Derneği)

390- Uluslararası Çocuk Hakları Film Festivali (Çocuk Hakları Kültür Sanat Derneği)

08/03/2017
389- Turizm Olimpiyatları (Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

389- Turizm Olimpiyatları (Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

08/03/2017
388- Liseler Arası Kısa Film Yarışması (Özel Alev Lisesi Müdürlüğü)

388- Liseler Arası Kısa Film Yarışması (Özel Alev Lisesi Müdürlüğü)

08/03/2017
387- Hünerli Eller Yarışması (Balıkesir ili Karesi Kent Konseyi Başkanlığı)

387- Hünerli Eller Yarışması (Balıkesir ili Karesi Kent Konseyi Başkanlığı)

08/03/2017
386- Resim Yarışması (Göç İdaresi Genel Müdürlüğü)

386- Resim Yarışması (Göç İdaresi Genel Müdürlüğü)

08/03/2017
385- Slogan ve Logo Yarışması (İLESAM)

385- Slogan ve Logo Yarışması (İLESAM)

08/03/2017
384- 15 Temmuz Karanlığında Şafağı Aydınlatan Hikâyeler Yarışması (Mardin Anadolu Lisesi)

384- 15 Temmuz Karanlığında Şafağı Aydınlatan Hikâyeler Yarışması (Mardin Anadolu Lisesi)

08/03/2017
383- Dünya İnternet Klavye Şampiyonası (INTERSTENO)

383- Dünya İnternet Klavye Şampiyonası (INTERSTENO)

08/03/2017
382 - Robocot 2017 Malatya (İnönü Üniversitesi)

382 - Robocot 2017 Malatya (İnönü Üniversitesi)

06/03/2017
381- Fethi Gemuhluoğlu Liseler Arası Geometri Yarışması (Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi)

381- Fethi Gemuhluoğlu Liseler Arası Geometri Yarışması (Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi)

20/02/2017
380- Ulusal Çizgi Film Karakter Tasarımı Yarışması (Kaş Kaymakamlığı)

380- Ulusal Çizgi Film Karakter Tasarımı Yarışması (Kaş Kaymakamlığı)

17/02/2017
379- XIV. Mersin Matematik Olimpiyatı (Mersin Üniversitesi Rektörlüğü)

379- XIV. Mersin Matematik Olimpiyatı (Mersin Üniversitesi Rektörlüğü)

14/02/2017
378- Uluslararası Enka Çocuk Forumu (Özel Enka Ortaokulu Müdürlüğü)

378- Uluslararası Enka Çocuk Forumu (Özel Enka Ortaokulu Müdürlüğü)

14/02/2017
377- Zarif Çocuk Kitap Okuma Yarışması (Zarif Çocuk Kitap Okuma Yarışması)

377- Zarif Çocuk Kitap Okuma Yarışması (Zarif Çocuk Kitap Okuma Yarışması)

14/02/2017
376- Heydar Aliyev´i Anlamak ve Anlatmak Konulu Kompozisyon Yarışması  (Heydar Aliyev Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

376- Heydar Aliyev´i Anlamak ve Anlatmak Konulu Kompozisyon Yarışması (Heydar Aliyev Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

14/02/2017
375- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Türk Telekom A.Ş Genel Müdürlüğü)

375- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Türk Telekom A.Ş Genel Müdürlüğü)

14/02/2017
374- 6. Kısa Film Senaryo Yarışması (Şuurlu Öğretmenler Derneği)

374- 6. Kısa Film Senaryo Yarışması (Şuurlu Öğretmenler Derneği)

14/02/2017
373- UPU 46. Uluslararası Mektup Yazma Yarışması (2017) (Dünya Posta Birliği (UPU))

373- UPU 46. Uluslararası Mektup Yazma Yarışması (2017) (Dünya Posta Birliği (UPU))

14/02/2017
372- Faruk Nafiz Çamlıbel Piyes Yazma Yarışması (Kabataş Erkek Lisesi Müdürlüğü)

372- Faruk Nafiz Çamlıbel Piyes Yazma Yarışması (Kabataş Erkek Lisesi Müdürlüğü)

14/02/2017
371- Liselerarası Kısa Film Yarışması  (İstanbul Avcılar İlçe MEM)

371- Liselerarası Kısa Film Yarışması (İstanbul Avcılar İlçe MEM)

14/02/2017
370- Uluslararası Güvenli İnternet Kullanımı Proje Yarışması (UZEYAD)

370- Uluslararası Güvenli İnternet Kullanımı Proje Yarışması (UZEYAD)

14/02/2017
369- Slogan ve Logo Yarışması (İLESAM)

369- Slogan ve Logo Yarışması (İLESAM)

13/02/2017
368- Resim ve Hikâye Yarışması (Düzce Bilim ve Sanat Merkezi)

368- Resim ve Hikâye Yarışması (Düzce Bilim ve Sanat Merkezi)

03/02/2017
367- Tasarla/Yap/Uçur 2017 Yarışması (Tophane Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi)

367- Tasarla/Yap/Uçur 2017 Yarışması (Tophane Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi)

03/02/2017
366- 10. Uluslararası Ahmet Yeşil Resim Yarışması (Özel Mersin Doğa İlkokulu)

366- 10. Uluslararası Ahmet Yeşil Resim Yarışması (Özel Mersin Doğa İlkokulu)

03/02/2017
365- 15 Temmuz Ruhu Ulusal Resim Yarışması (Kepez İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA))

365- 15 Temmuz Ruhu Ulusal Resim Yarışması (Kepez İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA))

30/01/2017
364- Şiir, Resim, Kompozisyon, Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması (PİLVAK)

364- Şiir, Resim, Kompozisyon, Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması (PİLVAK)

30/01/2017
363- 15 Temmuz Temalı Şiir Yarışması (Namık Kemal Ortaokulu)

363- 15 Temmuz Temalı Şiir Yarışması (Namık Kemal Ortaokulu)

30/01/2017
362- Mehmet Akif Ersoy´a Mektup Yarışması (Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu)

362- Mehmet Akif Ersoy´a Mektup Yarışması (Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu)

30/01/2017
361- Fıkra Canlandırma Yarışması (Akşehir Belediye Başkanlığı)

361- Fıkra Canlandırma Yarışması (Akşehir Belediye Başkanlığı)

26/01/2017
360- I. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışması (Irak Kültür Bakanlığı)

360- I. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışması (Irak Kültür Bakanlığı)

25/01/2017
359- 2. Ulusal Tales Matematik Yarışması (Özel Başak İlkokulu/Ortaokulu Müdürlüğü)

359- 2. Ulusal Tales Matematik Yarışması (Özel Başak İlkokulu/Ortaokulu Müdürlüğü)

25/01/2017
358- Kompozisyon Yarışması (Bayburt İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

358- Kompozisyon Yarışması (Bayburt İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

25/01/2017
357- Hikâye Yazma Yarışması (Bayburt İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

357- Hikâye Yazma Yarışması (Bayburt İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

25/01/2017
356- Hikâye Yarışması (Muğla İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

356- Hikâye Yarışması (Muğla İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

25/01/2017
355- 2. Uluslararası Marmara Robot Olimpiyatları (Marmara Üniversitesi)

355- 2. Uluslararası Marmara Robot Olimpiyatları (Marmara Üniversitesi)

25/01/2017
354- Geleceğin Mühendisleri Yarışıyor (ODTÜ Vakfı Özel Ortaokulu)

354- Geleceğin Mühendisleri Yarışıyor (ODTÜ Vakfı Özel Ortaokulu)

25/01/2017
353- 3. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Yarışması (Tokat İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

353- 3. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Yarışması (Tokat İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

25/01/2017
352- Millî Eğitim Vakfı Prof. Dr. Aziz Sancar Fen Bilimleri Araştırma Projeleri Yarışması (MEV Özel Ankara Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürlüğü)

352- Millî Eğitim Vakfı Prof. Dr. Aziz Sancar Fen Bilimleri Araştırma Projeleri Yarışması (MEV Özel Ankara Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürlüğü)

25/01/2017
351- Anlat Okulunu Web Sitesi ve Mobil Uygulama Tasarım Yarışması (IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu)

351- Anlat Okulunu Web Sitesi ve Mobil Uygulama Tasarım Yarışması (IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu)

25/01/2017
350- Çağrıbey Anadolu Lisesi Ulusal Münazara Yarışması (Çağrıbey Anadolu Lisesi)

350- Çağrıbey Anadolu Lisesi Ulusal Münazara Yarışması (Çağrıbey Anadolu Lisesi)

25/01/2017
349- Bir Günlük Cassini Bilim İnsanı Makale Yarışması (Özel Eyüboğlu Koleji)

349- Bir Günlük Cassini Bilim İnsanı Makale Yarışması (Özel Eyüboğlu Koleji)

25/01/2017
348- 2. El Emeği Oyuncak Yarışması (Toki Ortaokulu Müdürlüğü)

348- 2. El Emeği Oyuncak Yarışması (Toki Ortaokulu Müdürlüğü)

25/01/2017
347- Liselerarası Güzel Konuşma Yarışması (Özel Tevfik Fikret Lisesi)

347- Liselerarası Güzel Konuşma Yarışması (Özel Tevfik Fikret Lisesi)

25/01/2017
346- Epilepsi ve Ben 2017 Resim Yarışması (Türk Epilepsi ile Savaş Derneği)

346- Epilepsi ve Ben 2017 Resim Yarışması (Türk Epilepsi ile Savaş Derneği)

24/01/2017
345- 2023 Yolunda Hanyanı Yazarlarını Arıyor Proje Yarışması (Gürgentepe Şehit Ahmet Yaşar Anadolu Lisesi)

345- 2023 Yolunda Hanyanı Yazarlarını Arıyor Proje Yarışması (Gürgentepe Şehit Ahmet Yaşar Anadolu Lisesi)

24/01/2017
344- Uluslararası Bilim Olimpiyatı (Gelecekten Gelenler Bilim ve Teknoloji Derneği)

344- Uluslararası Bilim Olimpiyatı (Gelecekten Gelenler Bilim ve Teknoloji Derneği)

24/01/2017
343- Dumansız Hikâyeler Liselerarası Kısa Film Yarışması (Türkiye Sigarayla Savaş Derneği)

343- Dumansız Hikâyeler Liselerarası Kısa Film Yarışması (Türkiye Sigarayla Savaş Derneği)

23/01/2017
342- Videonu Çek-Gönder Yarışması (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)

342- Videonu Çek-Gönder Yarışması (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)

13/01/2017
341- Alija Izetbegovic Uluslararası Bilim Olimpiyatları Proje Yarışması (Çekmeköy Belediye Başkanlığı)

341- Alija Izetbegovic Uluslararası Bilim Olimpiyatları Proje Yarışması (Çekmeköy Belediye Başkanlığı)

11/01/2017
340- Genç Türkiye Kongresi, Genç Tiyatro Akademisi ve 9/12 Fanzin Yarışması (Türkiye Gençlik Vakfı)

340- Genç Türkiye Kongresi, Genç Tiyatro Akademisi ve 9/12 Fanzin Yarışması (Türkiye Gençlik Vakfı)

11/01/2017
339- Liselerarası Kısa Film Yarışması (Girne Amerikan Üniversitesi)

339- Liselerarası Kısa Film Yarışması (Girne Amerikan Üniversitesi)

10/01/2017
338- 19. Uluslararası Çizim ve Resim Yarışması (Belgrad Şehir İdaresi ve Belgrad Çocuk Kültür Merkezi)

338- 19. Uluslararası Çizim ve Resim Yarışması (Belgrad Şehir İdaresi ve Belgrad Çocuk Kültür Merkezi)

09/01/2017
337- Liselerarası IV. Kitap Okuma Yarışması (Bozüyük İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

337- Liselerarası IV. Kitap Okuma Yarışması (Bozüyük İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

09/01/2017
336- 2017 Yılı Genç Ressamlar Resim Yarışması (Uluslararası Havacılık Federasyonu (FAI))

336- 2017 Yılı Genç Ressamlar Resim Yarışması (Uluslararası Havacılık Federasyonu (FAI))

09/01/2017
335- 3. Ulusal Resim Yarışması (Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

335- 3. Ulusal Resim Yarışması (Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

09/01/2017
334- Yıldızlara Bakmak: Dünyanın Geleceği Sanat Yarışması (Birleşmiş Milletler Uzay İşleri Ofisi (UNOOSA) ile Madrid´de bulunan Barış ve İşbirliği Vakfı)

334- Yıldızlara Bakmak: Dünyanın Geleceği Sanat Yarışması (Birleşmiş Milletler Uzay İşleri Ofisi (UNOOSA) ile Madrid´de bulunan Barış ve İşbirliği Vakfı)

09/01/2017
333- 5. Yaratıcı Fikirler Yarışması (Girne Amerikan Üniversitesi)

333- 5. Yaratıcı Fikirler Yarışması (Girne Amerikan Üniversitesi)

09/01/2017
332- Karikatür, Fotoğrafçılık ve Resim Yarışması (Özel Esenkent Okyanus Ortaokulu)

332- Karikatür, Fotoğrafçılık ve Resim Yarışması (Özel Esenkent Okyanus Ortaokulu)

09/01/2017
331-     5. Genç Fotoğrafçılar Yarışması  ( Girne Amerikan Üniversitesi Rektörlüğü)

331- 5. Genç Fotoğrafçılar Yarışması ( Girne Amerikan Üniversitesi Rektörlüğü)

29/12/2016
330-   36. Pınar Resim Yarışması  (Yaşar Holding Pınar Süt Mamülleri Anonim Şirketi)

330- 36. Pınar Resim Yarışması (Yaşar Holding Pınar Süt Mamülleri Anonim Şirketi)

26/12/2016
329-   Uluslararası Resim Yarışması  (Şehit Kubilay İlkokulu Müdürlüğü)

329- Uluslararası Resim Yarışması (Şehit Kubilay İlkokulu Müdürlüğü)

26/12/2016
328-   Türkiye Gençler Su Ödülü Proje Yarışması 2017 (Orman ve Su İşleri Bakanlığı)

328- Türkiye Gençler Su Ödülü Proje Yarışması 2017 (Orman ve Su İşleri Bakanlığı)

23/12/2016
327-   Liselerarası Kısa Film Yarışması  (Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

327- Liselerarası Kısa Film Yarışması (Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

23/12/2016
326-  Gençlerin Kalemiyle 15 Temmuz Ruhu konulu "Hikâye Yarışması" ( Niğde 15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi Müdürlüğü)

326- Gençlerin Kalemiyle 15 Temmuz Ruhu konulu "Hikâye Yarışması" ( Niğde 15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi Müdürlüğü)

23/12/2016
325-   Ulusal ve Uluslararası Fransızca Şiir Yarışması (Özel Tevfik Fikret Okulları Müdürlüğü)

325- Ulusal ve Uluslararası Fransızca Şiir Yarışması (Özel Tevfik Fikret Okulları Müdürlüğü)

23/12/2016
324-   Türk Hava Yolları-Bursa Bilim Şenliği (Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

324- Türk Hava Yolları-Bursa Bilim Şenliği (Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

20/12/2016
323-  Güzel Sanatlar Liseleri Arası 2. Klasik Gitar Yarışması (Buca Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

323- Güzel Sanatlar Liseleri Arası 2. Klasik Gitar Yarışması (Buca Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

20/12/2016
322- Salih Zeki 8. Matematik Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi)

322- Salih Zeki 8. Matematik Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi)

19/12/2016
321- 12. Hişt Hişt, Genç Sait Faik Öykü Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi)

321- 12. Hişt Hişt, Genç Sait Faik Öykü Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi)

19/12/2016
320- Fotoğraf Yarışması (Manisa Bilim ve Sanat Merkezi)

320- Fotoğraf Yarışması (Manisa Bilim ve Sanat Merkezi)

19/12/2016
319- Değerlerimi Çiziyorum Ulusal Resim Yarışması (Selçuklu Belediyesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Selçuklu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

319- Değerlerimi Çiziyorum Ulusal Resim Yarışması (Selçuklu Belediyesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Selçuklu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü)

19/12/2016
318- 21. Uluslararası Klasik Gitar Yarışması (Kyustendil Belediyesi)

318- 21. Uluslararası Klasik Gitar Yarışması (Kyustendil Belediyesi)

14/12/2016
317- Araştırma Projeleri Yarışmaları (TÜBİTAK)

317- Araştırma Projeleri Yarışmaları (TÜBİTAK)

13/12/2016
316- 15. İTK Bahattin Tatış Ulusal Resim Yarışması (Özel Türk Koleji Genel Müdürlüğü)

316- 15. İTK Bahattin Tatış Ulusal Resim Yarışması (Özel Türk Koleji Genel Müdürlüğü)

13/12/2016
315- Resim Yarışması (İlküvez Ortaokulu Müdürlüğü)

315- Resim Yarışması (İlküvez Ortaokulu Müdürlüğü)

13/12/2016
314- Şiir Yazma ve Resim Yapma Yarışmaları (Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

314- Şiir Yazma ve Resim Yapma Yarışmaları (Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

13/12/2016
313- Verimlilik Temalı Fikir ve Kısa Film Yarışması (Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı)

313- Verimlilik Temalı Fikir ve Kısa Film Yarışması (Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı)

13/12/2016
312- Deney-Vizyon Proje Yarışması (Özel Karşıyaka Bilim Doğa Anadolu Lisesi)

312- Deney-Vizyon Proje Yarışması (Özel Karşıyaka Bilim Doğa Anadolu Lisesi)

13/12/2016
311- Liselerarası Ulusal Kitap Okuma Yarışması (Kırıkkale Şehit Alpaslan Yazıcı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi)

311- Liselerarası Ulusal Kitap Okuma Yarışması (Kırıkkale Şehit Alpaslan Yazıcı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi)

12/12/2016
310- Sefer Ekşi 6. Kültür ve Sanat Ödülleri Öykü Yarışması (İlim ve Fazilet Vakfı)

310- Sefer Ekşi 6. Kültür ve Sanat Ödülleri Öykü Yarışması (İlim ve Fazilet Vakfı)

12/12/2016
309-  Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması  ( Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.)

309- Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması ( Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.)

08/12/2016
308-   1. Zeka Oyunları Olimpiyatı  ( Kadıköy İSTEK Özel Acıbadem Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

308- 1. Zeka Oyunları Olimpiyatı ( Kadıköy İSTEK Özel Acıbadem Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

08/12/2016
307-  19. Matematik Yarışması  ( Bornova Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

307- 19. Matematik Yarışması ( Bornova Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

06/12/2016
306- 9. Bahattin Tatış Matematik Yarışması (Konak Özel Türk Ortaokulu)

306- 9. Bahattin Tatış Matematik Yarışması (Konak Özel Türk Ortaokulu)

05/12/2016
305- 4. Filmmich Kısa Film Yarışması (Özel Saint Michel Fransız Lisesi)

305- 4. Filmmich Kısa Film Yarışması (Özel Saint Michel Fransız Lisesi)

05/12/2016
304-  I.CODE CUP Kodlama Yarışması (Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi)

304- I.CODE CUP Kodlama Yarışması (Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi)

29/11/2016
303-  Gençlerden Ecdada Mektup 15 Temmuz Şehitlerine Yarışması (Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü)

303- Gençlerden Ecdada Mektup 15 Temmuz Şehitlerine Yarışması (Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü)

29/11/2016
302-  Çocuk Resim Yarışması ( Millî Savunma Bakanlığı Harita Genel Komutanlığı)

302- Çocuk Resim Yarışması ( Millî Savunma Bakanlığı Harita Genel Komutanlığı)

28/11/2016
301-  Resim Yarışması (Türkiye Kas Hastalıkları Derneği)

301- Resim Yarışması (Türkiye Kas Hastalıkları Derneği)

28/11/2016
300- Resim Yarışması  (Portakal Çiçeği Sanat Kolonisi)

300- Resim Yarışması (Portakal Çiçeği Sanat Kolonisi)

28/11/2016
299- Türkiye Genç Erkekler Bilek Güreşi Şampiyonası (Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu)

299- Türkiye Genç Erkekler Bilek Güreşi Şampiyonası (Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu)

23/11/2016
298- Yöresel Masal, Hikaye, Destan ve Efsaneleri Yazma Yarışması (Akkeçili İlköğretim Kurumu)

298- Yöresel Masal, Hikaye, Destan ve Efsaneleri Yazma Yarışması (Akkeçili İlköğretim Kurumu)

22/11/2016
297- 16. Günaydın Edebiyat Öykü, Şiir ve Masal Yazma Yarışması (Özel Ege Lisesi)

297- 16. Günaydın Edebiyat Öykü, Şiir ve Masal Yazma Yarışması (Özel Ege Lisesi)

18/11/2016
296- Resim Yarışması (Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çorum Belediye Başkanlığı Tesisler Müdürlüğü Gençlik Merkezleri)

296- Resim Yarışması (Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çorum Belediye Başkanlığı Tesisler Müdürlüğü Gençlik Merkezleri)

18/11/2016
295- Penceremden 15 Temmuz İzlenimleri Sunu Yarışması (Kütahya Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü)

295- Penceremden 15 Temmuz İzlenimleri Sunu Yarışması (Kütahya Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü)

16/11/2016
294- Türkiye İnternet Klavye Şampiyonası ve Dünya İnternet Klavye Şampiyonası (INTERSTENO)

294- Türkiye İnternet Klavye Şampiyonası ve Dünya İnternet Klavye Şampiyonası (INTERSTENO)

15/11/2016
293- Hisar Okulları 1. Uluslararası Piyano Yarışması (Eyüp Hisar Eğitim Vakfı Özel Hisar Lisesi)

293- Hisar Okulları 1. Uluslararası Piyano Yarışması (Eyüp Hisar Eğitim Vakfı Özel Hisar Lisesi)

11/11/2016
292- Ufka Yolculuk 5. Bilgi ve Kültür Yarışması (Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği)

292- Ufka Yolculuk 5. Bilgi ve Kültür Yarışması (Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği)

11/11/2016
291-  MEF Ulusal ve Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması (Beşiktaş Özel MEF Okulları)

291- MEF Ulusal ve Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması (Beşiktaş Özel MEF Okulları)

11/11/2016
290-  BIC Resim Yarışması (BIC Pazarlama Limited Şirketi)

290- BIC Resim Yarışması (BIC Pazarlama Limited Şirketi)

11/11/2016
289-  15. Fen Araştırma Projeleri Yarışması (Bornova Özel Ege Lisesi)

289- 15. Fen Araştırma Projeleri Yarışması (Bornova Özel Ege Lisesi)

11/11/2016
288- Resim Yarışması, Slogan Yarışması ve Kısa Öykü Yarışması (Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

288- Resim Yarışması, Slogan Yarışması ve Kısa Öykü Yarışması (Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

11/11/2016
287- Resim Yarışması (Özel Özlüce Sınav İlkokulu Müdürlüğü)

287- Resim Yarışması (Özel Özlüce Sınav İlkokulu Müdürlüğü)

07/11/2016
286- Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı Yarışması (İstanbul Üsküdar Özel Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesi)

286- Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı Yarışması (İstanbul Üsküdar Özel Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesi)

07/11/2016
285- Mektup Yarışması (Hamit Şerifoğlu Ortaokulu)

285- Mektup Yarışması (Hamit Şerifoğlu Ortaokulu)

02/11/2016
284- 8.Liselerarası Münazara Yarışması (İSTEK Özel Semiha Şakir Anadolu Lisesi)

284- 8.Liselerarası Münazara Yarışması (İSTEK Özel Semiha Şakir Anadolu Lisesi)

02/11/2016
283- İzmir Yeni Sistemli Koleji Bilgisayar Olimpiyatı 2016 (Özel Yeni Sistemli Anadolu Lisesi)

283- İzmir Yeni Sistemli Koleji Bilgisayar Olimpiyatı 2016 (Özel Yeni Sistemli Anadolu Lisesi)

01/11/2016
282- Düşün Yaz Felsefi Deneme Yazma Yarışması (Felsefeciler Derneği)

282- Düşün Yaz Felsefi Deneme Yazma Yarışması (Felsefeciler Derneği)

01/11/2016
281- Yılın Genç Yeşil Beyni Yarışması (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)

281- Yılın Genç Yeşil Beyni Yarışması (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)

01/11/2016
280- Türkiye Liselerarası Düşün Yaz Felsefi Deneme Yazma Yarışması (Felsefeciler Derneği)

280- Türkiye Liselerarası Düşün Yaz Felsefi Deneme Yazma Yarışması (Felsefeciler Derneği)

01/11/2016
279- 28. Ulusal Ömer Seyfettin Hikaye Yarışması (Gönen Belediyesi)

279- 28. Ulusal Ömer Seyfettin Hikaye Yarışması (Gönen Belediyesi)

01/11/2016
278- Resim Yarışması (Özel Nesibe Aydın İlkokulu)

278- Resim Yarışması (Özel Nesibe Aydın İlkokulu)

01/11/2016
277- VII. Geleneksel Ankara Liselerarası Matematik Yarışması (TED Ankara Koleji Vakfı Okulları)

277- VII. Geleneksel Ankara Liselerarası Matematik Yarışması (TED Ankara Koleji Vakfı Okulları)

26/10/2016
276- Resim ve Kompozisyon Yarışması (Orman ve Su İşleri Bakanlığı)

276- Resim ve Kompozisyon Yarışması (Orman ve Su İşleri Bakanlığı)

26/10/2016
275- Bayer Liselerarası Bilim Yarışması (Bayer Türk Kimya)

275- Bayer Liselerarası Bilim Yarışması (Bayer Türk Kimya)

26/10/2016
274- Resfebe Yarışması (Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

274- Resfebe Yarışması (Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

26/10/2016
273- 5. Matematik Yarışması (Gemlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

273- 5. Matematik Yarışması (Gemlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

26/10/2016
272- Matematiksel Modellemeni Yarat Yarışması (İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir Ortaokul ve Anaokulu Lisesi)

272- Matematiksel Modellemeni Yarat Yarışması (İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir Ortaokul ve Anaokulu Lisesi)

24/10/2016
271- 2016 Uluslararası Bakliyat Yılı Sanat ve Tasarım Yarışması (Hong Kong Po Leung Kuk Eğitim Kurumu)

271- 2016 Uluslararası Bakliyat Yılı Sanat ve Tasarım Yarışması (Hong Kong Po Leung Kuk Eğitim Kurumu)

24/10/2016
270- Zeynep Cemali Öykü Yarışması (Gün Işığı Kitaplığı)

270- Zeynep Cemali Öykü Yarışması (Gün Işığı Kitaplığı)

24/10/2016
269- Kompozisyon Yarışması  (Ankara Etkin Yabancı Dil, Matematik ve Bilgisayar Kursu)

269- Kompozisyon Yarışması (Ankara Etkin Yabancı Dil, Matematik ve Bilgisayar Kursu)

24/10/2016
268- Zeynep Cemali Öykü Yarışması (Günışığı Kitaplığı)

268- Zeynep Cemali Öykü Yarışması (Günışığı Kitaplığı)

14/10/2016
267- Kompozisyon Yarışması (Ankara Etkin Yabancı Dil, Matematik ve Bilgisayar Kursu Müdürlüğü)

267- Kompozisyon Yarışması (Ankara Etkin Yabancı Dil, Matematik ve Bilgisayar Kursu Müdürlüğü)

14/10/2016
268- Şiir Yazma Yarışması (Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

268- Şiir Yazma Yarışması (Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

12/10/2016
267- Kompozisyon Yazma Yarışması (Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

267- Kompozisyon Yazma Yarışması (Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

11/10/2016
266- Siyer-i Nebi Yarışması (Anadolu Gençlik Derneği)

266- Siyer-i Nebi Yarışması (Anadolu Gençlik Derneği)

11/10/2016
265- Microsoft Harikalar Yaratan Öğretmenler Yarışması (Microsoft)

265- Microsoft Harikalar Yaratan Öğretmenler Yarışması (Microsoft)

05/10/2016
264- Enerji Verimliliği Konulu Resim, Öykü Yarışması (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı)

264- Enerji Verimliliği Konulu Resim, Öykü Yarışması (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı)

03/10/2016
263- Resim ve Kompozisyon Yarışması (T.C. Sağlık Bakanlığı ve Ayder Seyahat Turizm)

263- Resim ve Kompozisyon Yarışması (T.C. Sağlık Bakanlığı ve Ayder Seyahat Turizm)

03/10/2016
262- Fikir ve Proje Yarışması (İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı)

262- Fikir ve Proje Yarışması (İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı)

03/10/2016
261- Etkinlik Takviminde Değişiklik (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi)

261- Etkinlik Takviminde Değişiklik (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi)

26/09/2016
260- Liselerarası Mevlana Şiir Yarışması (Bursa Osmangazi Belediye Başkanlığı)

260- Liselerarası Mevlana Şiir Yarışması (Bursa Osmangazi Belediye Başkanlığı)

26/09/2016
259- Resim, şiir ve kompozisyon yarışması (Gümüşhane İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

259- Resim, şiir ve kompozisyon yarışması (Gümüşhane İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

21/09/2016
257- 9. Attilâ İlhan Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması (Attilâ İlhan Bilim Sanat Kültür Vakfı)

257- 9. Attilâ İlhan Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması (Attilâ İlhan Bilim Sanat Kültür Vakfı)

06/09/2016
258- Vakıf Emeklilik 2. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması (Vakıf Emeklilik A.Ş)

258- Vakıf Emeklilik 2. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması (Vakıf Emeklilik A.Ş)

09/09/2016
256- Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi)

256- Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi)

06/09/2016
255- Ekmek İsrafını Önleme Slogan Yarışması (Ege İsrafı Önleme Derneği)

255- Ekmek İsrafını Önleme Slogan Yarışması (Ege İsrafı Önleme Derneği)

06/09/2016
254- Uluslararası 4. Okuma Olimpiyatı (Romanya Eğitim ve Bilimsel Araştırma Bakanlığı)

254- Uluslararası 4. Okuma Olimpiyatı (Romanya Eğitim ve Bilimsel Araştırma Bakanlığı)

02/09/2016
253- 2. Uluslararası Ana Vatanın Sesleri Yarışması (Özbekistan Cumhuriyeti)

253- 2. Uluslararası Ana Vatanın Sesleri Yarışması (Özbekistan Cumhuriyeti)

11/08/2016
252- En İyi İngilizce Etkinlik Yarışması (Yaşar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi)

252- En İyi İngilizce Etkinlik Yarışması (Yaşar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi)

29/07/2016
251- 8. Tahran Uluslararası Çocuk ve Genç Resim Yarışması (İran İslam Cumhuriyeti)

251- 8. Tahran Uluslararası Çocuk ve Genç Resim Yarışması (İran İslam Cumhuriyeti)

29/07/2016
250- 24. Dünya Çocukları Resim Yarışması (IE-NO HIKARI Derneği)

250- 24. Dünya Çocukları Resim Yarışması (IE-NO HIKARI Derneği)

29/07/2016
249- Masal Yazma Yarışması (Türk Dünyası Vakfı)

249- Masal Yazma Yarışması (Türk Dünyası Vakfı)

30/06/2016
248- İlahi Aşkın Sesi Uluslararası Beste Yarışması (HAN Vakfı (Hafız Abdullah Nazırlı))

248- İlahi Aşkın Sesi Uluslararası Beste Yarışması (HAN Vakfı (Hafız Abdullah Nazırlı))

20/06/2016
247- Eğitimde e-Dönüşüm Proje Yarışması (İstanbul Üniversitesi Enformatik Bölüm Başkanlığı)

247- Eğitimde e-Dönüşüm Proje Yarışması (İstanbul Üniversitesi Enformatik Bölüm Başkanlığı)

09/06/2016
246- I. Uluslararası Çocuk Resim Yarışması (Azerbaycan Eğitim Bakanlığı)

246- I. Uluslararası Çocuk Resim Yarışması (Azerbaycan Eğitim Bakanlığı)

06/06/2016
245- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Sivas Valiliği)

245- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (Sivas Valiliği)

26/05/2016
244- Matematik Olimpiyatı ve Bilim Olimpiyatı (İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi)

244- Matematik Olimpiyatı ve Bilim Olimpiyatı (İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi)

09/05/2016
243- Duyuru: 1. Ulusal Tokat El Sanatları ve Yavaş Moda Günleri, Moda Tasarım Yarışması Tarih Değişikliği (Tokat Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

243- Duyuru: 1. Ulusal Tokat El Sanatları ve Yavaş Moda Günleri, Moda Tasarım Yarışması Tarih Değişikliği (Tokat Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

03/05/2016
242- 20.Liselerarası Müzik Yarışması (End Productions Firması)

242- 20.Liselerarası Müzik Yarışması (End Productions Firması)

22/04/2016
241- Türkiye´de İkinci Yabacı Dil İspanyolca ve Almanca Bilgi Yarışması (İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan Ortaokulu Müdürlüğü)

241- Türkiye´de İkinci Yabacı Dil İspanyolca ve Almanca Bilgi Yarışması (İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan Ortaokulu Müdürlüğü)

22/04/2016
240- Matematik Eğlendirir-Resfebe Yarışması (Özel Doğa Okulları Genel Müdürlüğü)

240- Matematik Eğlendirir-Resfebe Yarışması (Özel Doğa Okulları Genel Müdürlüğü)

22/04/2016
239- Afiş Yarışması (Bilgi Güvenliği Derneği)

239- Afiş Yarışması (Bilgi Güvenliği Derneği)

12/04/2016
238- Resim, Heykel, Müzik, Tiyatro, Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması ( Özel Moda Mimar Sinan Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

238- Resim, Heykel, Müzik, Tiyatro, Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması ( Özel Moda Mimar Sinan Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

08/04/2016
237- Trafik Güvenliğine Yönelik Kısa (Spot) Film Yarışması (Emniyet Genel Müdürlüğü)

237- Trafik Güvenliğine Yönelik Kısa (Spot) Film Yarışması (Emniyet Genel Müdürlüğü)

08/04/2016
236- İtalyanca Yetenek Yarışması (Özel İzmir Martı Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

236- İtalyanca Yetenek Yarışması (Özel İzmir Martı Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

08/04/2016
235- Fotoğraf Yarışması (Beşiktaş Anadolu Lisesi)

235- Fotoğraf Yarışması (Beşiktaş Anadolu Lisesi)

08/04/2016
234- Resim yarışması (TAT Makarnacılık San. ve Ticaret A.Ş.)

234- Resim yarışması (TAT Makarnacılık San. ve Ticaret A.Ş.)

08/04/2016
233- Resim Yarışması (Penpe-İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

233- Resim Yarışması (Penpe-İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

01/04/2016
232- I. Ulusal Tales Matematik Olimpiyatı (Özel Başak İlkokulu Müdürlüğü)

232- I. Ulusal Tales Matematik Olimpiyatı (Özel Başak İlkokulu Müdürlüğü)

01/04/2016
231- 25. Yıl Ulusal Resim Yarışması (Özel Başak İlkokulu ve Ortaokulu Müdürlükleri)

231- 25. Yıl Ulusal Resim Yarışması (Özel Başak İlkokulu ve Ortaokulu Müdürlükleri)

01/04/2016
230- Resim, Kompozisyon, Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi)

230- Resim, Kompozisyon, Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi)

01/04/2016
229- Sosyal Bilimler Yarışması (Konya Bilim Merkezi)

229- Sosyal Bilimler Yarışması (Konya Bilim Merkezi)

31/03/2016
228- 1. Ulusal Tokat El Sanatları ve Yavaş Moda Günleri Moda Tasarım Yarışması (Tokat Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

228- 1. Ulusal Tokat El Sanatları ve Yavaş Moda Günleri Moda Tasarım Yarışması (Tokat Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

31/03/2016
227- Üç Boyutlu Sanat Yarışması (Konya Çimento Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

227- Üç Boyutlu Sanat Yarışması (Konya Çimento Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

31/03/2016
226- Ulusal ve Uluslararası Fransızca Şiir Yarışması (Özel İzmir Tevfik Fikret Okulları Genel Müdürlüğü)

226- Ulusal ve Uluslararası Fransızca Şiir Yarışması (Özel İzmir Tevfik Fikret Okulları Genel Müdürlüğü)

31/03/2016
225- Resim Yarışması (BIC Pazarlama Limited Şirketi)

225- Resim Yarışması (BIC Pazarlama Limited Şirketi)

31/03/2016
224- Kitap Okuma, Öykü ve Şiir Yazma Yarışmaları (Dinar Fatih Ortaokulu, Dinar ŞPUÇ Selçuk Gürdal Ortaokulu ve Dinar İmam-Hatip Ortaokulu)

224- Kitap Okuma, Öykü ve Şiir Yazma Yarışmaları (Dinar Fatih Ortaokulu, Dinar ŞPUÇ Selçuk Gürdal Ortaokulu ve Dinar İmam-Hatip Ortaokulu)

31/03/2016
223- Doğa Okulları 3. Öykü Yarışması (Özel Doğa Okulları Genel Müdürlüğü)

223- Doğa Okulları 3. Öykü Yarışması (Özel Doğa Okulları Genel Müdürlüğü)

29/03/2016
222- 5. Kısa Film Yarışması (Şuurlu Öğretmenler Derneği)

222- 5. Kısa Film Yarışması (Şuurlu Öğretmenler Derneği)

18/03/2016
221- İHH Benim Yetim Kardeşim Yarışması Sonuçlandı

221- İHH Benim Yetim Kardeşim Yarışması Sonuçlandı

16/03/2016
220- 33. Balkan Matematik Olimpiyatı (Arnavutluk Cumhuriyeti Eğitim ve Spor Bakanlığı)

220- 33. Balkan Matematik Olimpiyatı (Arnavutluk Cumhuriyeti Eğitim ve Spor Bakanlığı)

16/03/2016
219- 100. Yıl Resim Yarışması (Cumhuriyet İlkokulu Müdürlüğü)

219- 100. Yıl Resim Yarışması (Cumhuriyet İlkokulu Müdürlüğü)

15/03/2016
218- Anımı Paylaşıyorum (Horasan Yatılı Bölge Ortaokulu)

218- Anımı Paylaşıyorum (Horasan Yatılı Bölge Ortaokulu)

15/03/2016
217- Moda Tasarım Yarışması (Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu)

217- Moda Tasarım Yarışması (Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu)

15/03/2016
216- Türkiye´de İkinci Yabancı Dil İspanyolca Kısa Film Yarışması (İTÜ Geliştirme Vakfı Özel Ekrem Elginkan Lisesi)

216- Türkiye´de İkinci Yabancı Dil İspanyolca Kısa Film Yarışması (İTÜ Geliştirme Vakfı Özel Ekrem Elginkan Lisesi)

15/03/2016
215- Hong Kong Uluslararası Öğrenciler Görsel Sanatlar Yarışması ve Sergisi (Hong Kong Özel İdari Bölgesi Hükümeti Eğitim Bürosu ve Po Leung Kuk kuruluşu)

215- Hong Kong Uluslararası Öğrenciler Görsel Sanatlar Yarışması ve Sergisi (Hong Kong Özel İdari Bölgesi Hükümeti Eğitim Bürosu ve Po Leung Kuk kuruluşu)

14/03/2016
214- 2016 Dünya İnternet Klavye Şampiyonası (Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonu Türk Grubu Başkanlığı)

214- 2016 Dünya İnternet Klavye Şampiyonası (Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonu Türk Grubu Başkanlığı)

14/03/2016
213- 5. Ulusal Ünsal Tülbentçi Matematik Yarışması (Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

213- 5. Ulusal Ünsal Tülbentçi Matematik Yarışması (Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

08/03/2016
212- Model Yat ve Tekne Yapımı Yarışması (Gemlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

212- Model Yat ve Tekne Yapımı Yarışması (Gemlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

08/03/2016
211- Akıl Küpü Online Matematik Yarışması (Özel Doğa Okulları Genel Müdürlüğü)

211- Akıl Küpü Online Matematik Yarışması (Özel Doğa Okulları Genel Müdürlüğü)

08/03/2016
210- 3. MİCRO-LAB (Özel Marmara Koleji Müdürlüğü)

210- 3. MİCRO-LAB (Özel Marmara Koleji Müdürlüğü)

08/03/2016
209- Çizgilerle Merhamet Konulu Resim Yarışması (Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

209- Çizgilerle Merhamet Konulu Resim Yarışması (Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

08/03/2016
208- Engelsiz Kadraj Kısa Film Yarışması (Kütahya Rehberlik ve Araştırma Merkez Müdürlüğü)

208- Engelsiz Kadraj Kısa Film Yarışması (Kütahya Rehberlik ve Araştırma Merkez Müdürlüğü)

08/03/2016
207- Liselerarası Kısa Film Yarışması (Özel Alev Lisesi Müdürlüğü)

207- Liselerarası Kısa Film Yarışması (Özel Alev Lisesi Müdürlüğü)

08/03/2016
206- VEV Ödüllü Resim Yarışması (Voleybol Eğitim Vakfı)

206- VEV Ödüllü Resim Yarışması (Voleybol Eğitim Vakfı)

07/03/2016
205- TÜREB Resim Yarışması (Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği)

205- TÜREB Resim Yarışması (Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği)

07/03/2016
204- Resim Yarışması (İzmir Sağlık Kalite Derneği)

204- Resim Yarışması (İzmir Sağlık Kalite Derneği)

07/03/2016
203- Kısa Film, Fotoğraf ve Resim Yarışması (Çocuk Hakları Kültür Sanat Derneği)

203- Kısa Film, Fotoğraf ve Resim Yarışması (Çocuk Hakları Kültür Sanat Derneği)

01/03/2016
202- Prof. Dr. Aziz Sancar Uluslararası Bilim Olimpiyatları (Çekmeköy Belediye Başkanlığı)

202- Prof. Dr. Aziz Sancar Uluslararası Bilim Olimpiyatları (Çekmeköy Belediye Başkanlığı)

01/03/2016
201- Akademisyen Marin Goleminov Uluslararası Klasik Gitar Yarışması (Bulgaristan Cumhuriyeti Köstendil Belediyesi)

201- Akademisyen Marin Goleminov Uluslararası Klasik Gitar Yarışması (Bulgaristan Cumhuriyeti Köstendil Belediyesi)

29/02/2016
200- Nasser Bin Hamad Uluslararası Gençlik Yaratıcılığı Ödülleri (Bahreyn Krallığı Gençlik ve Spor Bakanlığı)

200- Nasser Bin Hamad Uluslararası Gençlik Yaratıcılığı Ödülleri (Bahreyn Krallığı Gençlik ve Spor Bakanlığı)

29/02/2016
199- Şiir ve Makale ve Hutbe Yarışması (Türkiye Örgün ve Yaygın Eğitim Vakfı)

199- Şiir ve Makale ve Hutbe Yarışması (Türkiye Örgün ve Yaygın Eğitim Vakfı)

29/02/2016
198- 13. Hikaye Yarışması (Türkiye Özürlüler Eğitim ve Dayanışma Vakfı ile Hüseyin Hüsnü Tekışık Eğitim Araştırma ve Geliştirme Vakfı)

198- 13. Hikaye Yarışması (Türkiye Özürlüler Eğitim ve Dayanışma Vakfı ile Hüseyin Hüsnü Tekışık Eğitim Araştırma ve Geliştirme Vakfı)

29/02/2016
197- Esere Saygılı Korsana Karşıyız Ulusal Slogan ve Logo Yarışması  (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği)

197- Esere Saygılı Korsana Karşıyız Ulusal Slogan ve Logo Yarışması (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği)

29/02/2016
196- Genç Türkiye Kongresi, Genç Tiyatro Akademisi ve 9/12 Fanzin Yarışması (Türkiye Gençlik Vakfı)

196- Genç Türkiye Kongresi, Genç Tiyatro Akademisi ve 9/12 Fanzin Yarışması (Türkiye Gençlik Vakfı)

25/02/2016
195- 3D Tasarım Yarışması (Özel Doğa Okulları Genel Müdürlüğü)

195- 3D Tasarım Yarışması (Özel Doğa Okulları Genel Müdürlüğü)

23/02/2016
194- Deneme ve Şiir Yarışması (Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

194- Deneme ve Şiir Yarışması (Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

22/02/2016
193- Geleceğin Mühendisleri Yarışıyor (ODTÜ Vakfı Özel Ortaokulu Müdürlüğü)

193- Geleceğin Mühendisleri Yarışıyor (ODTÜ Vakfı Özel Ortaokulu Müdürlüğü)

22/02/2016
192- Pinokyo Projesi Kamu Spotu Yarışması (Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

192- Pinokyo Projesi Kamu Spotu Yarışması (Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

22/02/2016
191- Şiir, Resim, Kompozisyon, Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması (Türkiye Havayolu Pilotları Vakfı)

191- Şiir, Resim, Kompozisyon, Fotoğraf ve Kısa Film Yarışması (Türkiye Havayolu Pilotları Vakfı)

22/02/2016
190- 9. Uluslararası Ahmet Yeşil Resim Yarışması (Özel Mersin Doğa İlkokulu Müdürlüğü)

190- 9. Uluslararası Ahmet Yeşil Resim Yarışması (Özel Mersin Doğa İlkokulu Müdürlüğü)

22/02/2016
189- DUYURU :  TÜBİTAK 2016 ETKİNLİK TAKVİMİ

189- DUYURU : TÜBİTAK 2016 ETKİNLİK TAKVİMİ

11/02/2016
188- Göç temalı Liselerarası Ulusal Proje, Kısa Belgesel ve Animasyon Yarışması ( Türk Coğrafya Kurumu)

188- Göç temalı Liselerarası Ulusal Proje, Kısa Belgesel ve Animasyon Yarışması ( Türk Coğrafya Kurumu)

11/02/2016
187- Türkiye Geneli Liseler Arası III. Kitap Okuma Yarışması (Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

187- Türkiye Geneli Liseler Arası III. Kitap Okuma Yarışması (Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

06/01/2016
186- Merak Konulu Resim Yarışması (TEV Özel İnanç Türkeş Lisesi Müdürlüğü)

186- Merak Konulu Resim Yarışması (TEV Özel İnanç Türkeş Lisesi Müdürlüğü)

11/02/2016
185- Bursluluk Sınavı (Özel Bakırköy Final Temel Lisesi Müdürlüğü)

185- Bursluluk Sınavı (Özel Bakırköy Final Temel Lisesi Müdürlüğü)

11/02/2016
184- Bursluluk Sınavı (Özel Kağıthane Armada Temel Lisesi Müdürlüğü)

184- Bursluluk Sınavı (Özel Kağıthane Armada Temel Lisesi Müdürlüğü)

11/02/2016
183- Bayer Liselerarası Bilim Yarışması

183- Bayer Liselerarası Bilim Yarışması

24/12/2015
182- Bursluluk Sınavı (Özel Doğa Okulları Genel Müdürlüğü)

182- Bursluluk Sınavı (Özel Doğa Okulları Genel Müdürlüğü)

05/02/2016
181- Türkiye İnternet Klavye Şampiyonası

181- Türkiye İnternet Klavye Şampiyonası

09/12/2015
180- Göç ve Göçmen Temalı Resim Yarışması Sonuçlandı (Göç ve Göçmen İdaresi Genel Müdürlüğü)

180- Göç ve Göçmen Temalı Resim Yarışması Sonuçlandı (Göç ve Göçmen İdaresi Genel Müdürlüğü)

01/02/2016
179- Göç ve Göçmen Temalı Resim Yarışması

179- Göç ve Göçmen Temalı Resim Yarışması

07/10/2015
178- 2. Yabancı Diller Yarışması (Özel MEF Lisesi Müdürlüğü)

178- 2. Yabancı Diller Yarışması (Özel MEF Lisesi Müdürlüğü)

25/01/2016
177- En İyi Senaryo ve Fotoğraf Yarışması (Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi Müdürlüğü)

177- En İyi Senaryo ve Fotoğraf Yarışması (Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi Müdürlüğü)

25/01/2016
176- MFL Proje Yarışması (Manisa Fen Lisesi Müdürlüğü)

176- MFL Proje Yarışması (Manisa Fen Lisesi Müdürlüğü)

20/01/2016
175- VIII. İngilizce Yaratıcı Yazın ve Çeviri Yarışması (Çankaya Üniversitesi)

175- VIII. İngilizce Yaratıcı Yazın ve Çeviri Yarışması (Çankaya Üniversitesi)

19/01/2016
174- Geometri Bilgi Yarışması (Kadıköy Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü)

174- Geometri Bilgi Yarışması (Kadıköy Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü)

15/01/2016
173- Bursluluk Sınavı (Anadolu Kültür-Bir Derneği Başkanlığı)

173- Bursluluk Sınavı (Anadolu Kültür-Bir Derneği Başkanlığı)

12/01/2016
172- 5. Bursa Bilim Şenliği Proje Yarışması (Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

172- 5. Bursa Bilim Şenliği Proje Yarışması (Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı)

11/01/2016
171- Tasarla Yap Uçur 2016 Proje Yarışması (Tophane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

171- Tasarla Yap Uçur 2016 Proje Yarışması (Tophane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)

11/01/2016
170- Öykü Yarışması (ilim ve Fazilet Vakfı Başkanlığı)

170- Öykü Yarışması (ilim ve Fazilet Vakfı Başkanlığı)

11/01/2016
169- IV. Ulusal İlkokul ve Ortaokul Korolar Şenliği (Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

169- IV. Ulusal İlkokul ve Ortaokul Korolar Şenliği (Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü)

11/01/2016
168- Resim Yarışması (Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı)

168- Resim Yarışması (Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı)

11/01/2016
167- 1. Bölgesel Ali Kuşçu Zekâ Oyunları Yarışması (Adıyaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

167- 1. Bölgesel Ali Kuşçu Zekâ Oyunları Yarışması (Adıyaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü)

11/01/2016
166- Salih Zeki 7. Matematik Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi Müdürlüğü)

166- Salih Zeki 7. Matematik Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Darüşşafaka Lisesi Müdürlüğü)

11/01/2016
165- Karikatür Yarışması (Özel Mersin Gelecek Ortaokulu Müdürlüğü)

165- Karikatür Yarışması (Özel Mersin Gelecek Ortaokulu Müdürlüğü)

11/01/2016
164- Resim Yarışması (Portakal Çiçeği Uluslararası Plastik Sanatlar Kolonisi)

164- Resim Yarışması (Portakal Çiçeği Uluslararası Plastik Sanatlar Kolonisi)

11/01/2016
163- Resim ve Kompozisyon Yarışması (Orman ve Su İşleri Bakanlığı DSİ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı)

163- Resim ve Kompozisyon Yarışması (Orman ve Su İşleri Bakanlığı DSİ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı)

11/01/2016
162- 14. Fen Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

162- 14. Fen Araştırma Projeleri Yarışması (Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

06/01/2016
161- Çanakkale Savaşları konulu Şiir ve Öykü Yarışması (Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı)

161- Çanakkale Savaşları konulu Şiir ve Öykü Yarışması (Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı)

06/01/2016
160- Filmmich Kısa Film Yarışması (Özel Saint Michel Fransız Lisesi Müdürlüğü)

160- Filmmich Kısa Film Yarışması (Özel Saint Michel Fransız Lisesi Müdürlüğü)

06/01/2016
159- Ben de Yazarım Konulu Mektup Yazma Yarışması (Özel Eğitim ve Yaşam Merkezi Okyanus Ortaokulu Müdürlüğü)

159- Ben de Yazarım Konulu Mektup Yazma Yarışması (Özel Eğitim ve Yaşam Merkezi Okyanus Ortaokulu Müdürlüğü)

06/01/2016
158- Sorumluluk Konulu Resim Yarışması (Çorum İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Çorum Belediyesi Gençlik Merkezi)

158- Sorumluluk Konulu Resim Yarışması (Çorum İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Çorum Belediyesi Gençlik Merkezi)

06/01/2016
157- Önemli Duyuru (Yarışma ve Sosyal Etkinlikler)

157- Önemli Duyuru (Yarışma ve Sosyal Etkinlikler)

Altıgen Proje Yönetimi’nin TÜBİTAK ile İşbirliği Kapsamında, Türkiye Genelinde Resmi ve Özel Tüm İlkokul, Ortaokul, Bilim ve Sanat Merkezi, Lise ve dengi okul [...]
31/12/2015
156- 15. Günaydın Edebiyat masal, öykü ve şiir yazma yarışması (Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

156- 15. Günaydın Edebiyat masal, öykü ve şiir yazma yarışması (Özel Ege Lisesi Müdürlüğü)

31/12/2015
155- Gençliğin Gözünden Aile Temalı Türkiye Liseler Arası 9. Kısa Film Yarışması (Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

155- Gençliğin Gözünden Aile Temalı Türkiye Liseler Arası 9. Kısa Film Yarışması (Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

30/12/2015
154- Epilepsi ve Ben 2016 Resim Yarışması (Türk Epilepsi ile Savaş Derneği)

154- Epilepsi ve Ben 2016 Resim Yarışması (Türk Epilepsi ile Savaş Derneği)

30/12/2015
153- Hadisler Işığında Değerlerimiz Türkçe İngilizce Kompozisyon Yarışması

153- Hadisler Işığında Değerlerimiz Türkçe İngilizce Kompozisyon Yarışması

24/12/2015
152- Enka Fen ve Teknoloji Lisesi Matematik Yarışması

152- Enka Fen ve Teknoloji Lisesi Matematik Yarışması

24/12/2015
151- Türk Eğitim Derneği Tam Bursluluk Sınavı Yazılı Sınav ve Mülakat

151- Türk Eğitim Derneği Tam Bursluluk Sınavı Yazılı Sınav ve Mülakat

24/12/2015
150- 8. Uluslararası Fen Bilimleri Proje Yarışması (INSPO)

150- 8. Uluslararası Fen Bilimleri Proje Yarışması (INSPO)

24/12/2015
149- Okullar Arası 18. Matematik Yarışması

149- Okullar Arası 18. Matematik Yarışması

16/12/2015
148- Ekmek İsrafını Önleme Slogan Yarışması

148- Ekmek İsrafını Önleme Slogan Yarışması

16/12/2015
147- Bahattin Tatış Resim Yarışması

147- Bahattin Tatış Resim Yarışması

16/12/2015
146- RESFEBE Yarışması

146- RESFEBE Yarışması

15/12/2015
145- Benim Yetim Kardeşim temalı Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması

145- Benim Yetim Kardeşim temalı Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması

10/12/2015
144- 2. Strateji Oyunları Turnuvası

144- 2. Strateji Oyunları Turnuvası

08/12/2015
143- Anneler Gününe Özel Şiir Yazma Yarışması

143- Anneler Gününe Özel Şiir Yazma Yarışması

08/12/2015
142- Özel Çocuklar İçin Özgün Projeler Yarışması

142- Özel Çocuklar İçin Özgün Projeler Yarışması

07/12/2015
141- Verimlilik Temalı Fikir ve Kısa Film Yarışması

141- Verimlilik Temalı Fikir ve Kısa Film Yarışması

07/12/2015
140- II. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Projesi

140- II. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Projesi

07/12/2015
139- 11. Hişt Hişt, Genç Sait Faik Öykü Yazma Yarışması

139- 11. Hişt Hişt, Genç Sait Faik Öykü Yazma Yarışması

07/12/2015
138- Hava Sporlarının Doğa İle Uyumu Konulu Resim Yarışması

138- Hava Sporlarının Doğa İle Uyumu Konulu Resim Yarışması

07/12/2015
137- 45 Yaşındaki Kendinize Bir Mektup Yazın konulu mektup yazma yarışması

137- 45 Yaşındaki Kendinize Bir Mektup Yazın konulu mektup yazma yarışması

02/12/2015
136- Gülten Özaydın Genç Yazarlar Öykü Yarışması

136- Gülten Özaydın Genç Yazarlar Öykü Yarışması

02/12/2015
135- 8. Bahattin Tatış Matematik Yarışması

135- 8. Bahattin Tatış Matematik Yarışması

02/12/2015
134- Özel MEF Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması

134- Özel MEF Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması

02/12/2015
133- DOESEF 5. Araştırma Projeleri Yarışması

133- DOESEF 5. Araştırma Projeleri Yarışması

02/12/2015
132- 35. Pınar İlkokul ve Ortaokul Öğrencileri Arası Resim Yarışması

132- 35. Pınar İlkokul ve Ortaokul Öğrencileri Arası Resim Yarışması

02/12/2015
131- Anlat Okulunu Web Sitesi ve Mobil Uygulama Tasarım Yarışması

131- Anlat Okulunu Web Sitesi ve Mobil Uygulama Tasarım Yarışması

02/12/2015
130- Cahit Arf  Matematik Günleri 2016

130- Cahit Arf Matematik Günleri 2016

18/11/2015
129- Epilepsiye Objektif Ol Fotoğraf Yarışması

129- Epilepsiye Objektif Ol Fotoğraf Yarışması

18/11/2015
128- 27. Ulusal Ömer Seyfettin Hikaye Yarışması

128- 27. Ulusal Ömer Seyfettin Hikaye Yarışması

18/11/2015
127- Yılın Genç Yeşil Beyni Yarışması

127- Yılın Genç Yeşil Beyni Yarışması

12/11/2015
126- Liselerarası Kısa Metrajlı Film Yarışması

126- Liselerarası Kısa Metrajlı Film Yarışması

11/11/2015
125- Felsefi Deneme Yazma Yarışması

125- Felsefi Deneme Yazma Yarışması

11/11/2015
124- Genç Fotoğrafçılar Yarışması

124- Genç Fotoğrafçılar Yarışması

11/11/2015
123- Proje Yarışması

123- Proje Yarışması

11/11/2015
122- 4. Yaratıcı Fikirler Yarışması

122- 4. Yaratıcı Fikirler Yarışması

11/11/2015
121- Çocukların Gözünden Acil Durumlar Temalı Resim Yarışması

121- Çocukların Gözünden Acil Durumlar Temalı Resim Yarışması

06/11/2015
120- Türkiye Kulüplerarası Genç Erkek Bilek Güreşi Yarışması

120- Türkiye Kulüplerarası Genç Erkek Bilek Güreşi Yarışması

05/11/2015
119- Hadis Bilgi Yarışması

119- Hadis Bilgi Yarışması

05/11/2015
118- Mehmet Güleryüz Defter Projesi Desen Yarışması

118- Mehmet Güleryüz Defter Projesi Desen Yarışması

05/11/2015
117- Ülke Maket Yarışması

117- Ülke Maket Yarışması

05/11/2015
116- Geleceği Gören Dürbünün Olsa Konulu Resim Yarışması

116- Geleceği Gören Dürbünün Olsa Konulu Resim Yarışması

05/11/2015
115- Attila İlhan Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması

115- Attila İlhan Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması

05/11/2015
114- Siyer-i Nebi Yarışması

114- Siyer-i Nebi Yarışması

05/11/2015
113- Türkiye Gençler Su Ödüllü Proje Yarışması

113- Türkiye Gençler Su Ödüllü Proje Yarışması

03/11/2015
112- Esere Saygılı Korsana Karşıyız Temalı Ulusal Slogan ve Logo Yarışması

112- Esere Saygılı Korsana Karşıyız Temalı Ulusal Slogan ve Logo Yarışması

07/10/2015
111- 20. Türkiye Felsefe Olimpiyatı

111- 20. Türkiye Felsefe Olimpiyatı

07/10/2015
110- Mustafa Kemal’i Anlamak Konulu Şiir, Makale, Mektup ve Görsel (Video Resim) Yarışması

110- Mustafa Kemal’i Anlamak Konulu Şiir, Makale, Mektup ve Görsel (Video Resim) Yarışması

02/10/2015
109- Resim ve Öykü Yarışması

109- Resim ve Öykü Yarışması

02/10/2015
108- Zeynep Cemali Öykü Yarışması

108- Zeynep Cemali Öykü Yarışması

02/10/2015
107- Liselerarası Mevlana Şiir Yarışması

107- Liselerarası Mevlana Şiir Yarışması

10/09/2015
106- Vakıf Emeklilik 1. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması

106- Vakıf Emeklilik 1. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması

12/06/2015
105- 2015 Türkiye İnternet ve Klavye Şampiyonası

105- 2015 Türkiye İnternet ve Klavye Şampiyonası

18/12/2014
104- Toyota Resim Yarışması

104- Toyota Resim Yarışması

31/08/2015
103- 1.Uluslararası Karikatür Yarışması

103- 1.Uluslararası Karikatür Yarışması

04/03/2015
102- TÜRKİYE DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU Dünya Bilgisayar İnternet Klavye Şampiyonası Sonuçlandı

102- TÜRKİYE DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU Dünya Bilgisayar İnternet Klavye Şampiyonası Sonuçlandı

04/03/2015
101- Günümüz Dünyasında Benim Yerim

101- Günümüz Dünyasında Benim Yerim

29/01/2015
100- 17. Uluslararası Resim Yarışması

100- 17. Uluslararası Resim Yarışması

18/05/2015
99- Epilepsiye Objektif Ol Fotoğraf Yarışması

99- Epilepsiye Objektif Ol Fotoğraf Yarışması

18/05/2015
98- 8. Uluslararası Ahmet Yeşil Resim Yarışması

98- 8. Uluslararası Ahmet Yeşil Resim Yarışması

09/02/2015
97- Esere Saygılı Korsana Karşıyız Ulusal Slogan ve Logo Yarışması

97- Esere Saygılı Korsana Karşıyız Ulusal Slogan ve Logo Yarışması

04/05/2015
96- Almanca Bilgi Yarışması

96- Almanca Bilgi Yarışması

28/04/2015
95- 19. Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması

95- 19. Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması

16/04/2015
94- Türkiye II. Liselerarası Münazara Şampiyonası Hakkında DUYURU

94- Türkiye II. Liselerarası Münazara Şampiyonası Hakkında DUYURU

16/04/2015
93- Basketbol, Futbol ve Voleybol Turnuvası

93- Basketbol, Futbol ve Voleybol Turnuvası

07/04/2015
92- Açı Mutfak Sanatları Atölyesi Yarışması

92- Açı Mutfak Sanatları Atölyesi Yarışması

07/04/2015
91- Medya Toplantısı Yarışması

91- Medya Toplantısı Yarışması

07/04/2015
90- Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu Kompozisyon Yarışması

90- Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu Kompozisyon Yarışması

07/04/2015
89- Benim Şehrim Ulusal Fotoğraf Yarışması

89- Benim Şehrim Ulusal Fotoğraf Yarışması

03/04/2015
88- 1.UKO (Ulusal Karikatür Olimpiyatı)

88- 1.UKO (Ulusal Karikatür Olimpiyatı)

02/04/2015
87- Üretimde Dürüstlük, Güven ve Kalite Konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışması

87- Üretimde Dürüstlük, Güven ve Kalite Konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışması

02/04/2015
86- İslam ve Hayat İsimli Fotoğraf Yarışması

86- İslam ve Hayat İsimli Fotoğraf Yarışması

02/04/2015
85- 1. Ulusal Dinar Öykü Yazma Yarışması

85- 1. Ulusal Dinar Öykü Yazma Yarışması

02/04/2015
84- 9. Geleneksel Ulusal Türkçe Şöleni ve Kitap Okuma Yarışması

84- 9. Geleneksel Ulusal Türkçe Şöleni ve Kitap Okuma Yarışması

27/03/2015
83- 20. Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları

83- 20. Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları

25/03/2015
82- Sizin Gözünüzden TBMM Konulu Resim ve Kompozisyon Yarışması

82- Sizin Gözünüzden TBMM Konulu Resim ve Kompozisyon Yarışması

25/03/2015
81- Türkiye’de Rüzgâr Konulu TÜREB Resim Yarışması

81- Türkiye’de Rüzgâr Konulu TÜREB Resim Yarışması

24/03/2015
80- Verimlilik Temalı Fikir ve Kısa Film Yarışması

80- Verimlilik Temalı Fikir ve Kısa Film Yarışması

19/02/2015
79- İstanbul-Çekmeköy- Özel Alev Lisesi Müdürlüğü Kısa Film Yarışması

79- İstanbul-Çekmeköy- Özel Alev Lisesi Müdürlüğü Kısa Film Yarışması

20/03/2015
78- 4.Uluslararası Çocuk Hakları Film, Fotoğraf, Resim Festivali

78- 4.Uluslararası Çocuk Hakları Film, Fotoğraf, Resim Festivali

19/03/2015
77- Özgüven Konulu Hikaye Yarışması

77- Özgüven Konulu Hikaye Yarışması

16/03/2015
76- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması

76- Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması

11/03/2015
75- ‘Yeterli ve Dengeli Beslenme’ ve ‘Fiziksel Aktivite ve Sağlık Etkileri’ Konulu Resim/Fotoğraf/Video Yarışmaları

75- ‘Yeterli ve Dengeli Beslenme’ ve ‘Fiziksel Aktivite ve Sağlık Etkileri’ Konulu Resim/Fotoğraf/Video Yarışmaları

29/01/2015
74- Kanguru Matematik Yarışması

74- Kanguru Matematik Yarışması

04/03/2015
73- Çocuklarımız Özgürce İstedikleri Resmi Yapsın

73- Çocuklarımız Özgürce İstedikleri Resmi Yapsın

14/01/2015
72- Liselerarası Ulusal Münazara Yarışması

72- Liselerarası Ulusal Münazara Yarışması

25/02/2015
71- Renklerin Hayatımıza Etkileri ve Bizim İçin Anlamı ve Çocuk Gözeyle Çevre Resim Yarışmaları

71- Renklerin Hayatımıza Etkileri ve Bizim İçin Anlamı ve Çocuk Gözeyle Çevre Resim Yarışmaları

25/02/2015
70- 11. Liselerarası Kısa Film Yarışması

70- 11. Liselerarası Kısa Film Yarışması

25/02/2015
69- Öğretmen Konulu 4. Kısa Film Senaryo Yarışması

69- Öğretmen Konulu 4. Kısa Film Senaryo Yarışması

25/02/2015
68- “Anadolu Bitkileri Expo´da” Etnobotanik Yarışması

68- “Anadolu Bitkileri Expo´da” Etnobotanik Yarışması

19/02/2015
67- İnsan Hakları Resim Yarışması

67- İnsan Hakları Resim Yarışması

19/02/2015
66- Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim Yarışması

66- Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim Yarışması

19/02/2015
65- 3. Uluslararası Genç Bakış Fotoğraf Yarışması

65- 3. Uluslararası Genç Bakış Fotoğraf Yarışması

19/02/2015
64- Barış Dolu Bir Dünyada Mutlu Yaşar Çocuklar Resim Yarışması

64- Barış Dolu Bir Dünyada Mutlu Yaşar Çocuklar Resim Yarışması

19/02/2015
63- Expo 2016 Antalya Tescilli Evrensel Botanik Sergisi Kapsamında Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması

63- Expo 2016 Antalya Tescilli Evrensel Botanik Sergisi Kapsamında Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması

19/02/2015
62- Epilepsi ve Ben Konulu Resim Yarışması

62- Epilepsi ve Ben Konulu Resim Yarışması

18/02/2015
61- VI. Yaratıcı Yazım ve Çeviri Yarışması

61- VI. Yaratıcı Yazım ve Çeviri Yarışması

09/02/2015
60- Gençlerden Ecdada Mektup

60- Gençlerden Ecdada Mektup

09/02/2015
59- Türkiye Geneli Kitap Okuma Yarışması

59- Türkiye Geneli Kitap Okuma Yarışması

09/02/2015
58- V. Geleneksel TED Okulları Matematik Yarışması

58- V. Geleneksel TED Okulları Matematik Yarışması

09/02/2015
57- Liselerarası Fotoğraf Yarışması

57- Liselerarası Fotoğraf Yarışması

09/02/2015
56- V. Uluslararası Mekanik ve Matematik Yarışması

56- V. Uluslararası Mekanik ve Matematik Yarışması

09/02/2015
55- Mustafa Kemal’i Anlamak Konulu Fikir ve Proje Yarışması

55- Mustafa Kemal’i Anlamak Konulu Fikir ve Proje Yarışması

09/02/2015
54- Filmmich Kısa Film Yarışması

54- Filmmich Kısa Film Yarışması

09/02/2015
53- I. Bestami Yazgan Şiir Yarışması

53- I. Bestami Yazgan Şiir Yarışması

30/01/2015
52- 6. Salih Zeki Matematik Araştırma Projeleri Yarışması

52- 6. Salih Zeki Matematik Araştırma Projeleri Yarışması

29/01/2015
51- Bir Asırlık Destandır; Çanakkale

51- Bir Asırlık Destandır; Çanakkale

29/01/2015
50- 4. Ulusal Ünsal Tülbentçi Matematik Yarışması(ÜTMY)

50- 4. Ulusal Ünsal Tülbentçi Matematik Yarışması(ÜTMY)

29/01/2015
49- Çocuk Olmak Konulu Öykü Yarışması

49- Çocuk Olmak Konulu Öykü Yarışması

29/01/2015
48- Matematik Eğlendirir- Resfebe (Resimli Alfabe) Yarışması

48- Matematik Eğlendirir- Resfebe (Resimli Alfabe) Yarışması

29/01/2015
47- Ailem ve Ben

47- Ailem ve Ben

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu Yarışması Düzenliyor
29/01/2015
46- TIE 2015 Eğitim Yarışması

46- TIE 2015 Eğitim Yarışması

14/01/2015
45- Resim Yarışması

45- Resim Yarışması

14/01/2015
44- Türkiye Gençler Su Ödülü

44- Türkiye Gençler Su Ödülü

14/01/2015
43- Kısa Film Yarışması

43- Kısa Film Yarışması

14/01/2015
42- Küçük Kalemler Masal Yazma Yarışması

42- Küçük Kalemler Masal Yazma Yarışması

14/01/2015
41- 3M (Modern Muzip Maniler)

41- 3M (Modern Muzip Maniler)

14/01/2015
40- Türkiye’de İkinci Yabancı Dil İspanyolca Bilgi Yarışması

40- Türkiye’de İkinci Yabancı Dil İspanyolca Bilgi Yarışması

14/01/2015
39- RESFEBE

39- RESFEBE

30/12/2014
38- SEDEP (Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi) Resim Yarışması

38- SEDEP (Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi) Resim Yarışması

30/12/2014
37- 7. INSPO Proje Yarışması

37- 7. INSPO Proje Yarışması

30/12/2014
36- 8. Liselerarası Ulusal Proje, Kısa Film ve Animasyon Yarışması

36- 8. Liselerarası Ulusal Proje, Kısa Film ve Animasyon Yarışması

30/12/2014
35- Tasarla, Yap, Uçur Liselerarası Proje Yarışması

35- Tasarla, Yap, Uçur Liselerarası Proje Yarışması

30/12/2014
34- Avrasya Okullar Münazara Şampiyonası

34- Avrasya Okullar Münazara Şampiyonası

     
25/12/2014
33- Sivas Anadolu Öğretmen Liseliler Derneği Kitap Okuma Yarışması Düzenliyor

33- Sivas Anadolu Öğretmen Liseliler Derneği Kitap Okuma Yarışması Düzenliyor

24/12/2014
32- Güzel Sanatlar Liseleri Arası Heykel Yarışması

32- Güzel Sanatlar Liseleri Arası Heykel Yarışması

17/12/2014
31- Resim Yarışması

31- Resim Yarışması

17/12/2014
30- Sporda Ahlak ve Maneviyat Konulu Kompozisyon Yarışması

30- Sporda Ahlak ve Maneviyat Konulu Kompozisyon Yarışması

17/12/2014
29- Benim Doğduğum Yerler Konulu Gezi Yarışması

29- Benim Doğduğum Yerler Konulu Gezi Yarışması

17/12/2014
28- Yabancı Diller Yarışması

28- Yabancı Diller Yarışması

17/12/2014
27- Bilge Kunduz; Uluslararası Enformatik Yarışması

27- Bilge Kunduz; Uluslararası Enformatik Yarışması

10/12/2014
26- Özel Ege Lisesi Yarışmalar Düzenliyor

26- Özel Ege Lisesi Yarışmalar Düzenliyor

09/12/2014
25- Öykü; “Hişt Hişt Sait Faik!”

25- Öykü; “Hişt Hişt Sait Faik!”

01/12/2014
24- Dublaj Yarışması

24- Dublaj Yarışması

01/12/2014
23- Resim ve Kompozisyon; Dünya Su Günü

23- Resim ve Kompozisyon; Dünya Su Günü

01/12/2014
22- Yılın Genç Yeşil Beyni Proje Yarışması

22- Yılın Genç Yeşil Beyni Proje Yarışması

01/12/2014
21- Öykü Yarışması

21- Öykü Yarışması

01/12/2014
20- ODTÜ İEEE Öğrenci Kolu Anlat Okulunu Web Tasarım Yarışması

20- ODTÜ İEEE Öğrenci Kolu Anlat Okulunu Web Tasarım Yarışması

28/11/2014
19- Girne Amerikan Üniversitesi Gazi Temalı Anı Derleme Yarışması

19- Girne Amerikan Üniversitesi Gazi Temalı Anı Derleme Yarışması

28/11/2014
18- Edirne Güzel Sanatlar Lisesi Desen Defteri Yarışması

18- Edirne Güzel Sanatlar Lisesi Desen Defteri Yarışması

28/11/2014
17- Türk Hava Kuvvetleri Resim Yarışması Düzenliyor

17- Türk Hava Kuvvetleri Resim Yarışması Düzenliyor

26/11/2014
16- Özbekistan Sanat Akademisi Resim Yarışması Düzenliyor

16- Özbekistan Sanat Akademisi Resim Yarışması Düzenliyor

26/11/2014
15- Gönen Belediye Başkanlığı Hikaye Yarışması Düzenliyor

15- Gönen Belediye Başkanlığı Hikaye Yarışması Düzenliyor

26/11/2014
14- Girne Amerikan Üniversitesi Genç Fotoğrafçılar Yarışması

14- Girne Amerikan Üniversitesi Genç Fotoğrafçılar Yarışması

26/11/2014
13- Girne Amerikan Üniversitesi Liselerarası Kısa Metrajlı Film Yarışması

13- Girne Amerikan Üniversitesi Liselerarası Kısa Metrajlı Film Yarışması

26/11/2014
12- Felsefeciler Derneği İzmir Şubesi Yarışması

12- Felsefeciler Derneği İzmir Şubesi Yarışması

20/11/2014
11- Asfa Gençlik ve Spor Kulübü Bilek Güreşi Yarışması

11- Asfa Gençlik ve Spor Kulübü Bilek Güreşi Yarışması

20/11/2014
10- Toyota Pazarlama ve Satış AŞ Resim Yarışması

10- Toyota Pazarlama ve Satış AŞ Resim Yarışması

20/11/2014
9- MEB, TÜBİTAK ve YÖK Ortaklığında Bilim Yarışması

9- MEB, TÜBİTAK ve YÖK Ortaklığında Bilim Yarışması

20/11/2014
8- İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İzmir Üniversitesi Yarışması

8- İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İzmir Üniversitesi Yarışması

20/11/2014
7- Özel MEF Okulları Araştırma Projeleri Yarışması

7- Özel MEF Okulları Araştırma Projeleri Yarışması

20/11/2014
6- Zinde Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü Derneği Bilgi Yarışması

6- Zinde Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü Derneği Bilgi Yarışması

07/11/2014
5- Mektup Yazma Yarışması

5- Mektup Yazma Yarışması

07/11/2014
4- Mevlana Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği Şiir Yarışması

4- Mevlana Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği Şiir Yarışması

05/11/2014
3- Attila İlhan Bilim Sanat Kültür Vakfı Kompozisyon Yarışması

3- Attila İlhan Bilim Sanat Kültür Vakfı Kompozisyon Yarışması

05/11/2014
2- İlim ve Fazilet Vakfı Öykü Yarışması

2- İlim ve Fazilet Vakfı Öykü Yarışması

05/11/2014
1- Express English, İngilizce Eğitim ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Kompozisyon Yarışması

1- Express English, İngilizce Eğitim ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Kompozisyon Yarışması

ghjghjj
04/11/2014

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.