Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Reha DENEMEÇ, YEĞİTEK’i ziyaret etti

16.08.2018 tarihinde Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Reha DENEMEÇ, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.
Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Reha DENEMEÇ, YEĞİTEK’i ziyaret etti

25 Temmuz 2018 tarihinde Millî Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanan DENEMEÇ’in sorumluluğunda Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı, Strateji Geliştirme Başkanlığı ile Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bulunmakta. Bakan Yardımcısı DENEMEÇ, bu bağlamda YEĞİTEK’e gerçekleştirdiği bu ilk ziyaretinde FATİH Projesi ve EBA başta olmak üzere kurumda yürütülen projeler ve diğer çalışmalar hakkında ayrıntılı birifing aldı.

YEĞİTEK Genel Müdürü Eyyup TANYILDIZ ve Daire Başkanları ile gerçekleştirdiği üç buçuk saat süren bu bilgilendirme toplantısında DENEMEÇ, harcadığımız her para ve emeğin en fazla verim alacak şekilde kullanması gerektiğini, en az harcamayla en yüksek verimi alınmasının önemini belirttikten sonra “Öğrenciye alabileceği bilgiyi en iyi şekilde vermek için içeriğe odaklanmalıyız. Bu işin büyük bir vebali var. Elimizdeki imkânları sonuna kadar kullanmalı memleket için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamalıyız. ”dedi.

16-08-201816-08-2018

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.