Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

MEB YEĞİTEK, TEKNOFEST Azerbaycan'a Katıldı

MEB YEĞİTEK, TEKNOFEST Azerbaycan'a Katıldı

Türkiye'nin en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali olan TEKNOFEST, Türkiye dışında ilk defa Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yapılan ödül töreninin ardından Millî Eğitim Bakanlığına ait standı eşi Nebahat Özer ile birlikte ziyaret etti. Projeler hakkında bilgi alan Bakan Özer, katılımcılara teşekkür etti.

Festivale Genel Müdürlüğümüzden; Eğitim Bilişim Sistemleri Daire Başkanı Gültekin Kekeçoğlu, İletişim Daire Başkanı Emrullah Uzun, İçerik Koordinatörü Gökçen Boz ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Enis Yılmaz katıldı. Festivalde YEĞİTEK Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen FATİH, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ve Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) gibi projelerin tanıtımı yapıldı.

Azerbaycan TEKNOFEST'te; Yenilik ve Eğitim Teknolojileri, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri, Mesleki ve Teknik Eğitim, Din Öğretimi ve Destek Hizmetleri Genel Müdürlükleri tarafından kurulmuş olan Millî Eğitim Bakanlığı standı Azerbaycanlı vatandaşlar ve öğrenciler tarafından da büyük ilgi gördü.

31-05-202231-05-202231-05-2022

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.