Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Ahmet Onur AK´ın mesajı

Genel Müdürümüz Ahmet Onur AK´ın mesajı

25 Ocak 2016 tarihi itibarıyla Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünde Genel Müdürlük görevine başlamış bulunmaktayım. Yaklaşık iki yıldır birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımla yeniden başlamanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyim.

64. Hükümet Programı, Bakanlığımızın 2015-2019 Stratejik Planı ve Bilgi Toplumu Stratejisi ve Eylem Planı ile belirlenen ve Bakanlığımızca Genel Müdürlüğümüze verilen görevlerin yerine getirilmesi, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün adına ve çağına yakışır bir noktaya taşınabilmesi, FATİH Projesi gibi projelerle ülkemiz ve çocuklarımızın geleceği için gerekli, güçlü ve emin adımların atılabilmesi adına Genel Müdürlük olarak rotamızı bir kez daha başarıya çevireceğimize inanıyorum.

Değerli çalışma arkadaşlarım, Henry Ford’un dediği gibi “Bir araya gelmek bir başlangıçtır. Bir arada bulunmak, bir gelişmedir. Birlikte çalışmak ise başarıdır.” Ben öncelikle bana sizlerle çalışma fırsatı veren Sayın Bakanıma takdiri ve güveni için teşekkür ediyorum.

 Bu inançla, değişimin herkes için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.