Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

Gazi Üniversitesi öğrencilerinden YEĞİTEK’ e ziyaret

Gazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü öğrencileri, öğretim görevlileri eşliğinde 12 Mayıs 2015 tarihinde Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
Gazi Üniversitesi öğrencilerinden YEĞİTEK’ e ziyaret

Öğrencileri Eğitim Bilişim Sistemleri Daire Başkanımız Harun Çiçek karşıladı. Öğrencilere Eğitimde Fatih Projesinin amacı, gerekçesi, beş önemli bileşeni ve gelinen son durum hakkında bilgi aktarıldı.  Fatih Projesi Mobil Cihaz Yönetim Sistemi ve Coğrafi Bilgi Sistemleri uygulamaları tanıtıldı. Ayrıca Etkileşimli tahta ve tabletlerin sınıf içerisinde nasıl kullanıldığı öğrencilere anlatıldı.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Daire Başkanı Harun Çiçek, öğrencilerden gelen soruları cevaplandırdı. Öğrencilere mesleki hayatlarında projede beraber çalışma temennisinde bulunan Çiçek, öğrencilere başarı dileklerini iletti.

Daire Başkanı, ziyaretin anısına öğrencilere projeyi hatırlatıcı hediyeler verdi. Öğrenciler daha sonra ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek kurumumuzdan ayrıldı.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.