Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

FATİH Projesi Alan Bazlı Öğretim Süreci Tasarımı Eğitici Eğitimi Kursu açılışı yapıldı

EĞİTEK Genel Müdürü Anıl YILMAZ “Fatih Projesi Alan Bazlı Öğretim Süreci Tasarımı Eğitici Eğitimi”nin açılışını 22 Ekim 2018’de gerçekleştirdi.
FATİH Projesi Alan Bazlı Öğretim Süreci Tasarımı Eğitici Eğitimi Kursu açılışı yapıldı

YEĞİTEK Genel Müdürü Anıl YILMAZ “Fatih Projesi Alan Bazlı Öğretim Süreci Tasarımı Eğitici Eğitimi”nin açılışını 22 Ekim 2018’de gerçekleştirdi. Açılışa YEĞİTEK Eğitim Teknolojileri ve Teknik Destek Hizmetleri Daire Başkanı Asaf Murat KARAPINAR, Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü Müdürü Mahfuz BAYAR ve eğitimciler katıldı.

Ortaokullarda görev yapan İngilizce öğretmenlerine eğitimde teknoloji kullanımı ve teknopedagojik “Ders Planları” hazırlanması konusunda bilgi ve beceri kazandırmak amacıyla düzenlenecek olan kurs, 22-26 Ekim 2018 tarihlerinde tamamlanacak.

Ankara Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde gerçekleşecek olan eğitim, Genel Müdür YILMAZ’ın açış konuşmasıyla başladı. YILMAZ konuşmasında öğretmen eğitiminin ve teknopedagojinin önemine değindi. YEĞİTEK Eğitim Teknolojileri ve Teknik Destek Hizmetleri Daire Başkanı Asaf Murat KARAPINAR da eğiticilere konuşmasıyla katkı sundu.

24-10-201824-10-2018

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.