Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

Bilişimle üretim saha ziyareti

YEĞİTEK Genel Müdürü Anıl YILMAZ 3 Nisan 2019 tarihinde Bilişimle Üretim Pilot Uygulaması için saha ziyareti gerçekleştirdi. 
Bilişimle üretim saha ziyareti

YEĞİTEK Genel Müdürü Anıl YILMAZ 3 Nisan 2019 tarihinde İstanbul Çapa Oğuzkaan Kolejini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Daha önce uygulamaya konulan benzer projeleri yerince incelemek amacıyla gerçekleştirilen bu ziyarette YILMAZ’a Daire Başkanları Asaf Murat KARAPINAR, Mustafa Hakan BÜCÜK ile projede görev alan diğer personel eşlik etti.

Genel Müdür YILMAZ ve beraberindeki heyet, Bilişimle Üretim Pilot Uygulaması kapsamında gerçekleştirilen bu ziyaret sırasında okul yönetimi ile bir toplantı yaparak okulun bilişim laboratuvarında gerçekleştirilen uygulamalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra bilişim sınıfında incelemeler yapılarak öğretmen ve öğrenciler ile birebir görüşme gerçekleştirildi. YEĞİTEK Koordinasyonunda yürütülen Bilişimle Üretim Pilot Uygulamasına önemli katkıları olacağı düşünülen bu ziyaret öncesinde İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat ALTINÖZ ve Fatih İl Koordinatörü Dinçer DEDE’nin de katılımı ile proje değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

04-04-201904-04-201904-04-2019

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.