Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ IŞIĞINDA EĞİTİM KONFERANSI YÜRÜTME KURULU GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA CANLI'YI ZİYARET ETTİ

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ IŞIĞINDA EĞİTİM KONFERANSI YÜRÜTME KURULU GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA CANLI'YI ZİYARET ETTİ

Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim Konferansı (BTIE'23) ve Sergisi yürütme kurulu üyeleri; Prof. Dr. Ali YAZICI, Doç. Dr. Meltem ERYILMAZ, Dr. Aydın KOLAT ve Kenan ALTINSAAT Konferans ile ilgili değerlendirme yapmak için Genel Müdürümüz Sayın Mustafa CANLI'yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette, Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim Konferansı (BTIE'23) yürütme kurulu üyeleri, Genel Müdürümüz Sayın CANLI ile konferansa yönelik bilgi alışverişinde bulundular.

6-7 Ekim 2023 tarihleri arasında BTK Ana Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek "Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim Konferansı ve Sergisi" BTIE'23, hem nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesine hem de dijital becerilere sahip genç istihdamının arttırılmasına yönelik düzenlenecek.

Konferansa Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü de katılacak olup, Genel Müdürlüğümüzün geleceğe ilişkin plan ve projeleri ile eğitim teknolojileri ekosistemi vizyonunu hakkında bilgi verilecektir.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.