Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

8. Sınıf II. Dönem Ortak Sınav sorularının videolu çözümlerini EBA’da gerçekleştiren personele teşekkür yemeği

    30 Nisan 2015 tarihinde 8. Sınıf II. Dönem Ortak Sınav sorularının videolu çözümlerinin yapım, yayın ve sunumu EBA(Eğitim Bilişim Ağı)’ndan gerçekleşti. Yapım, yayın ve sunumda emeği geçen personele Başkent Öğretmenevinde yemek verildi.
8. Sınıf II. Dönem Ortak Sınav sorularının videolu çözümlerini EBA’da gerçekleştiren personele teşekkür yemeği

 

 

29-30 Nisan tarihlerinde yapılan 8. Sınıf II. Dönem Ortak Sınavların sorularının videolu çözümleri, 30 Nisan 2015 tarihinde saat: 13.00’ten itibaren EBA(Eğitim Bilişim Ağı)’nda yayınlandı. Videolu çözümlerin yapımı, yayını ve sunumu YEĞİTEK Eğitim Yayınları ve İçerik Yönetimi Dairesi Başkanlığı ile Sistem Yönetimi Dairesi Başkanlığı personelince başarıyla gerçekleştirildi. Videoların yayınlandığı saatlerde EBA, 365000 kullanıcı tarafından ziyaret edildi. 1.614.360 sayfa görüntülenmesi gerçekleşti. Ayrıca dosya indirilme sayısı da 4.098.799’ a ulaştı.

Başarıyla gerçekleştirilen bu yayında emeği geçenlere Genel Müdürümüz Dinçer Ateş tarafından Başkent Öğretmenevinde bir öğle yemeği verildi. Törende başarılı personele teşekkür belgeleri verildi. Yemeğe, YEĞİTEK Genel Müdürü Dinçer Ateş’in yanı sıra MEB Bakan Danışmanı Ahmet Onur Ak, Eğitim Yayınları ve İçerik Yönetim Dairesi Başkanı Sedat Akçakoyunluoğlu, Sistem Yönetimi Dairesi Başkanı Dr. Yakup Yüksel, İletişim Dairesi Başkanı Muhammed Sadık Arslan ile Ölçme Değerlendirme Genel Müdürlüğü Soru Oluşturma ve Geliştirme Dairesi Başkanı Hüseyin Güç katıldı.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 9400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.