Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

105- 2015 Türkiye İnternet ve Klavye Şampiyonası

DUYURU

17-24 Temmuz 2015 Tarihlerinde Budapeşte´de yapılan Dünya Bilgisayar Klâvye Şampiyonasında, Türk Milli Takımı en büyük yarış olan ve 3 kategoride yapılan 30 Dakikalık Dünya Hatasız Yazı Sürat Şampiyonasında, 2 Dünya Şampiyonluğu ve 1 Dünya Üçüncülüğü elde ederek ferdi ve takım halinde Dünya Şampiyonu olmuştur. Ayrıca, Türk Milli Takımı ilk defa, steno yarışında da Dünya İkinciliği elde etmiştir. Öte yandan, Budapeşte´deki bu törenlerde, Dünya İnternet Şampiyonu olan Türk Milli Takımımız dağıtılan 24 madalyanın 12´sini almıştır. Bu madalyaları, Türk Milli Takımımız F klâvye ile yarışlara iştirak ederek kazanmıştır.

ilgililere duyurulur


İntersteno ve Bilimsel Çalışma, İletişim ve Gelişmeleri Destekleme Derneği Yarışma Düzenliyor

Bakanlığımızca verilen izin ile yarışma için gerekli olan belgelere ulaşmak için tıklayınız.

   Etkinliğin Adı

2015 Türkiye İnternet ve Klavye Şampiyonası

   Düzenleyen

İntersteno ve Bilimsel Çalışma, İletişim ve Gelişmeleri Destekleme Derneği

   Kapsamı

Türkiye  Geneli

   Hedef Kitlesi

Resmi ve Özel Tüm İlkokul, Ortaokul, Lise ve Dengi Okullar

   Ödüller

Tüm Başarılı Olan Yarışçılar; Okulları/Kuruluşları Veya Ülkelerindeki Intersteno Ulusal Temsilcileri Yoluyla Birer Başarı Belgesi Alırlar.

Her Sıralama Listesindeki İlk 3 Kişiye Birer Madalya Verilir.

Eğer Ekstra Sponsorluklarla Ödüller Sağlanması (Ulusal Veya Uluslararası Düzeyde) Mümkün Olursa, Zamanında Web Sitesinde Bildirilecektir.  

   Son Katılım Tarihi

31 Aralık 2014

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Emniyet Mahallesi, Milas Sokak, No.8 06560 Yenimahalle / ANKARA - 0 (312) 296 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.